BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
HABER /  GÜNCEL

'Melih Gökçek'ten bunu hiç beklemezdim!' Peki ama neden?

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Melih Gökçek'ten neyi yapmasını beklemiyordu da Gökçek onu şaşırttı? Ahmet Hakan Gökçek için neden "Adam karakterli çıktı Rıza Baba!" dedi?..

Abone ol

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan ile eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı arasındaki sonu gelmez hatta zaman zaman oldukça sertleşen polemikleri bilen bilir. Ama bu sefer Ahmet Hakan Gökçek'i eleştirmedi, ona karşı mavra yapmadı, sadece övdü... Ahmet Hakan, Melih Gökçek'ten neyi yapmasını beklemiyordu da Gökçek onu şaşırttı? Ahmet Hakan, Gökçek için neden "Adam karakterli çıktı Rıza Baba!" dedi?.. İşte tüm bu sorulara Ahmet Hakan'ın köşe yazısındaki cevap...

MELİH GÖKÇEK’TEN BUNU BEKLEMEZDİM

Görevden alındığı anda... Dedim ki: “Bu Melih Gökçek, kesin açıktan olmasa da gizli gizli Erdoğan aleyhinde çalışır. En azından Erdoğan’ın, kendisini görevden almasının olumsuz sonuçlarını yaşamasını arzu eder.”

Böyle düşünmüştüm. Böyle beklemiştim. Fakat yanılmışım. Adam karakterli çıktı Rıza Baba!
*
Sanki hiç görevden alınmamış gibi... Sanki hiç morali bozulmamış gibi... Sanki hiç acı çekmemiş gibi... Sanki yüreğinin en dip köşesinde hiç kırgınlık yokmuş gibi...

Erdoğan için çalışıyor! Üstelik tek kişilik bir ordu gibi! Üstelik AK Parti’de herkes “Nasıl olsa Reis çalışıyor” diyerek yatarken.

ÖNCEKİ HABERLER
Tanklar için Kandil'e yol açılıyor! Komandolar 30 kilometre ilerledi
Ünlü işletmeciye İstanbul'un göbeğinde köpekler saldırdı
Abdülhamid hayal etti Erdoğan yaptı!.. İşte günün manşetleri
25. İstanbul Caz Festivali'ne geri sayım başladı
Diyarbakır'da bayramda hava durumu nasıl meteoroloji bilgisi
Hacamat günleri 2020 ekim ayı hacamat günleri takvimi
Yorumlar 27 yorum