BIST 116.817
DOLAR 6,86
EURO 7,70
ALTIN 391,21
HABER /  MEDYA

Mehmetçik Kut'ül Amare 7. bölüm fragmanı son bölüm yıktı geçti

Mehmetçik Kut'ül Amare 7. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 8 Mart 2018 perşembe günü ekrana gelecek Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinin 7. yeni bölümünde neler olacak? Mehmetçik Kut'ül Amare 7. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Abone ol

TRT 1'de perşembe akşamları yayınlanan ve 1. Dünya Savaşı'nda İngilizlerle yapılan bir muharebeyi anlatan Mehmetçik Kut'ül Amare dizisi, son bölümüyle yine reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başardı. Herkes şimdiden 8 Mart'ta ekrana gelecek Mehmetçik Kutül Amare dizisinin 7. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

MEHMETÇİK KUT'ÜL AMARE 6. BÖLÜMDE NELER OLDU? Yaralı halde mektupları kurtarmayı başaran ancak çölde bitap düşen Mehmet, rüyalarına giren Zeynep’i karşısında görünce şok olmuştur.Yaraları Efsa Nine’nin merhemiyle iyi olan ve Zeynep ile ilk andan itibaren güçlü bir bağ kuran Mehmet ona duygularını söylemeye çalışır. 

Süleyman Askeri, uzun zamandır izlediği Mehmet’in karşısına Teşkilat-ı Mahsusa’ya çalışan Zeynep ve ninesinin çadırında çıkmıştır. Askeri, Mehmet’e önemli bir vazife vermeden önce yemin ettirerek teşkilata dâhil eder. Bir anda bütün hayallerine kavuşan Mehmet için zorlu süreç şimdi başlamıştır.

Bağdat’ta ki tüm hainleri ortaya çıkaran ve Casım’ın canını alan Askeri, Cox’u elinden kaçırmıştır. Ancak artık daha önemli bir vazifesi vardır. Enver Paşa’dan gelen telgrafla Rota Mevkii’ne doğru yola çıkacak ve İngiliz ordusunun Bağdat’a ilerleyişine bir son verecektir.

Askeri’nin elinden yaralı olarak kurtulan Cox, İngiliz karargâhına gelerek General Barrett ile buluşmuştur. Ona getirdiği önemli bilgileri dikkate almayan ve Cox’u küçümseyen General Barrett, ordusunun üstünlüğüne inanmaktadır. Cox ise General’in büyük bir hata yaptığının farkındadır.

Mehmet, Zeynep, Said ve Efsa yeni vazifelerini almak için Kûtulamâre’ye gelir. Onlara yeni vazifelerini bir fırıncı verecektir. Mehmet ve Said kendilerini bekleyen büyük sürprizden habersiz fırına gelirler. Burada Hüsrev ile karşılaşan iki kardeş büyük mutluluk duyarlar. Bu durum Hüsrev için de sürpriz olmuştur.

Beklenen büyük karşılaşma gerçekleşmiş, iki ordu Rota’da karşı karşıya gelmiştir. Sayıca üstün olan İngiliz ordusu bu savaştan galip gelerek Bağdat’a ilerleyişini hızlandırmak istemektedir.

MEHMETÇİK KUT'ÜL AMARE 7. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
Tacizci öğretmenden skandal savunma sevgilisi sanmış!
Kadınlar günü ne zaman-Kadınlar günü mesajları
300 koyun geri ödemesi ne zaman nasıl ödenecek?
PKK şüphelisi cezaevinde ihbarda bulununca
Ekonomi için yüz güldüren açıklama
Ümit Erdim kimdir kaç yaşında Ümit Erdim boyu ve kilosu kaç?
Yorumlar 1 yorum