BIST 9.374
DOLAR 31,04
EURO 33,62
ALTIN 2.032,57
HABER /  SPOR

Medipol Başakşehir Başkanı'ndan Yıldırım Demirören'e mesaj

Türkiye Futbol Federasyonu başkanlık görevinden geçtiğimiz gün istifa eden Yıldırım Demirören için Göksel Gümüşdağ, teşekkür mesajı yayımladı.

Abone ol

Kazandığı iddaa ihalesi neticesinde Türkiye Futbol Federasyonu başkanlık görevinden istifa etmek zorunda kalan Yıldırım Demirören'e, Türk futboluna verdiği emeklerden dolayı teşekkkür mesajları yağıyor. Beşiktaş Kulübü'nden sonra, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü de, bir teşekkür mesajı yayımladı.

Başakşehir'in resmi internet sitesinden Başkan Göksel Gümüşdağ imzalı paylaşılan teşekkür mesajında şu ifadelere yer verildi: 

"Sayın Yıldırım Demirören’e, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olarak görev aldığı süre boyunca Türk futboluna verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

Video Hakem Teknoloji'sinden dolayı minnettarım
Özellikle Kulüpler Birliği Başkanlığım süresince, hem kulüplerimizin finansal kaynaklarına büyük etki yaratan yayın ihalesi sürecindeki yapıcı rolü, hem de öncüsü olduğum, Video Hakem Teknolojisi’nin hayata geçirilmesi konusundaki işbirliğinden dolayı kendisine minnettarım. Sayın Yıldırım Demirören’e bundan sonraki yaşamında başarılar dilerim. 
Bu vesileyle Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevini Haziran ayındaki seçim dönemine kadar vekaleten yürütecek olan Sayın Hüsnü Güreli’ye de başarılar dilerim."