HABER /  MEDYA

Medcezir'de şaşkına çeviren hastane sahnesi

Star TV'de yayınlanan Medcezir'in dün akşamki bölümü izleyenleri şaşkına çevirdi.

Medcezir'de şaşkına çeviren hastane sahnesi

İNTERNETHABER-COM- Star TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Mercezir'in 54. bölümünde hastane sahnesi izleyenlere 'pes artık' dedirtti.

SIRTINDAN VURULDU SIRT ÜSTÜ YATIRILDI

Kurşunla vurularak ağır yaralanan Yaman hastanede uzun ve zorlu ameliyata girdi. Sırtından ölümcül bir yara alan Yaman, ameliyat sonrası yatağa sırt üstü yatırıldı.

Ameliyatı yapan doktor, hasta yakınlarına "Hasta çok yorgun nabzı normale dönene kadar bir süre yoğun bakımda tutulacak. Akşamdan önce göremezsiniz. Ameliyattan direk kardiyoloji yoğun bakıma alınacak. Hastayı uyutmamız lazım" diyor.

Ancak Mira'nın "dillere destan Yaman aşkı" gönül ferman dinlemiyor ve sağlık ikinci planda kalıyor.

Yaman'ın hasretine dayanamayan Mira'nın ricasını kırmayan cerrah, ameliyattan dakikalar sonra sevgilisinin yoğun bakım odasına girmesine izin veriyor.

HADİ OĞLUM UYAN ARTIK

Garip sahneler bununla sınırlı kalmıyor tabi ki.. Sağlık çalışanı Yaman'ın omzundan tutarak, "Yaman hadi oğlum uyan artık, hadi oğlum" diye sesleniyor.

BU GÜZEL KIZ İÇİN UYAN

Sevgilisi Mira'nın içeri girmesinden sonra görevli, "Yaman bak kim var burada. Bu güzel kız için uyan. Yaman. Derin derin nefes al" diyor.

YAMAN'IN MİRA AŞKI NARKOZU YENDİ

Yaman'ın Mira'ya olan büyük sevgisi ameliyattan sonra ortalama 5-6 saat sürmesi beklenen narkozun etkisini bile yeniyor. Mira'nın gözyaşları ve duygusal konuşması ölümle pençeleşen Yaman'a adeta doping etkisi yapıyor ve Mira'nın elini sıkıyor. 

Dahası Yaman kendine geldikten sonra Yaman'ın kaldığı oda, yılbaşına uygun şekilde süsleniyor. Yaman ve Mira aynı yatağı paylaşıyor.

Yorumlar 1 yorum