BIST 10.677
DOLAR 32,22
EURO 34,94
ALTIN 2.418,47
HABER /  MAGAZİN  /  KÜLTÜR VE SANAT

Lara Fabian'dan Ankara mesajı: Çok düşündüm ama...

Dünyaca ünlü pop yıldızı Lara Fabian, İstanbul'da konser verdi. Lara Fabian Ankara'daki patlamada ölen vatadaşlarımızı unutmadı.

Abone ol

Dünyaca ünlü Belçikalı sanatçı Lara Fabian İstanbul'da hayranlarıyla buluştu.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde hayranlarıyla buluşan Fabian İstanbul'da olmanın kendisi için bir zevk olduğunu söyleyerek, "İnanın bunları Türkçe söylemeyi dilerdim ama müzik yoluyla, kalbimin dilini anlamanız için, bu gece elimden gelenin en iyisini yapacağım. Burada olduğunuz için çok teşekkür ederim" dedi. 

ANKARA'DAKİ TERÖR SALDIRISINA DEĞİNDİ

Ünlü yıldız Ankara'daki terör saldırılarına değinerek, "Sevgili İstanbul. Aynısını Ankara için de söylemeyi isterdim. İnsanlık yaralanıyor. Biz gerçekten bugün burada olmak ya da olmamak hakkında çok düşündük ama sonra sizlerle olmam gerektiğine karar verdim. Çünkü böyle zamanlarda birlikte olmalıyız. Belki müzik, barışı ve toleransı beraberinde getirir" ifadelerini kullandı.

SEVİLEN ŞARKILARINI SESLENDİRDİ

"I will Love Again" ve "Je'Taime" gibi hit şarkılara imza atan sanatçı, "Angel", "Caruso", "I Guess I Loved You", "Il Est Lune", "Je Suis Malade", "La Difference", "Immortelle", "J'y Crois Encore" ve "Adagio" gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

20 MİLYONUN ÜZERİNDE ALBÜM SATIŞI

Bugüne kadar 20 milyonun üzerinde albüm satıiına ulaşan Fabian, 1986'da başladığı kariyerine 15 albüm ve biri Türkçe 23 single sığdırdı. Belçikalı sanatçı, 1988'de 33. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Lüksemburg'u temsil ederek, "Croire" adlı şarkıyla 4. olmuştu.