BIST 9.814
DOLAR 32,36
EURO 34,43
ALTIN 2.438,65
HABER /  GÜNCEL

Kocam 17 yıldır tecavüz ediyor

İzmir'de hakimin eşine tecavüz eden kocaya verdiği şok hapis kararının ardından bir haber de Antalya'dan geldi.

Abone ol

İzmir'de eşine tecavüz eden kocaya 7 yıl 4 ay hapis cezası verilmesinin ardından Antalya'da da bir kadın, " 17 yıldır tecavüz ediyor" diyerek eşi hakkında suç duyurusunda bulundu. Mahkeme, koca için 12 yıl hapis istemiyle dava açtı.

Antalya'da 13 yaşındayken ailesi tarafından zorla H.K. ile evlendirilen S.K. (30), ilk geceden beri eşinin kendisine tecavüz ettiğini ve tehdit ederek hamile bıraktığını belirterek suç duyurusunda bulundu. Şikayet sonrası gözaltına alınan H.K, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken olayı soruşturan savcı H.K hakkında Antalya 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 12 yıl hapis cezası istemiyle dava açtı. H.K.'nın önümezdeki aylarda yargılanmaya başlanacak.

S.K, birlikte olmak istemediği zaman eşinin kendisini dövdüğünü belirterek, " Sen benim nikâhlı karımsın. Mecbursun cinsel ilişki kurmaya diyordu. İstemediğim halde çocuk doğurmak zorunda kaldım. Eşnin terörist olduğunu söyleyip beni korkutuyordu. Boşanma davası açtığımda da beni dövdü. Ben de çocuklarımı alıp, evden kaçtım" dedi.