BIST 9.680
DOLAR 32,44
EURO 34,46
ALTIN 2.480,29
HABER /  GÜNCEL

Kısmetse Olur'da Ayça Beğen'in ihanet fotoğrafı

Kısmetse Olur gelin adaylarından Ayça Beğen eski nişanlısı Emre Ubeyli'ye ihanet etti. Fotoğrafı çekilen Ayça Beğen gerçekte kimdir evli mi?

Abone ol

Kısmetse Olur'da Emre Ubeyli ile evlilik yolunda ilerleyen Ayça Beğen eski nişanlısı ile fotoğraflandı. Bir izleyici tarafından Emre'yi aldatırken görüntülenen Ayça Beğen hakkında bir çok iddia vardı. Ayça Beğen gerçekte kimdir evli olduğu doğru mu?

Kısmetse Olur yarışmacılarından Ayça Beğen ile ilgili skandal patladı. Emre Ubeyli ile evlilik yolunda yürüyen ve onu sevdiğini söyleyen Ayça, eski nişanlısı ile gezerken fotoğraflandı.

Kısmetse Olur programının sunucusu Ayça Beğen'in eski nişanlısı ile olan bu fotoğrafını yayında gösterince Emre şoka girdi.

İŞTE AYÇA BEĞEN'İN ESKİ NİŞANLISI HALİL İLE FOTOĞRAFLARI

Ayça Beğen ayrıldığı nişanlısı ile buluşup başbaşa yemeğe çıkmış. Bu fotoğraflar da Kısmetse Olur izleyicisi tarafından çekilmiş.

Ayça Beğen'in ihanet fotoğraflarında eski nişanlısı Halil ile hayli samimi olduğu ve uzun süre başbaşa vakit geçirdiği ortaya çıktı. Ayça Beğen eski nişanlısından 6 ay önce ayrılmıştı. Halil isimli nişanlısı AVM'deki o buluşmada Ayça Beğen'e kendisine dönmesini önermiş.

Ayça Beğen'in iddiasına göre Halil ile karşılaşması tesadüf eseri oldu. Eski nişanlısı 'seni hala seviyorum Kısmetse Olur programından ayrıl bana dön' teklifini yapmış. Ayça Beğen bu fotoğrafları izah etmekte hayli zorluk yaşadı. Sunucu da Ayça Beğen'in sözlerine inanmadı.

AYÇA BEĞEN İHANETİ EMRE UBEYLİ DELİRDİ

Ayça Beğen'in ihanetinin belgesi olan fotoğrafı gören Emre Ubeyli aralarındaki tüm ilişkiyi bitirdi.  "Benim ailem bu fotoğraftan sonra Ayça'yı gelin olarak kabul etmez' diyen Emre, "Şu saatten sonra ne ölün ölüme, ne dirin dirime' diyerek ağır bir tepki verdi. Ayça Beğen ise ağlayarak 'Ben Emre'yi çok seviyorum' diye diğer yarışmacılara dert yandı. Ayça Beğen ile Emre'nin yüzleşmesinin ardından ilişkileri bitti.

AYÇA BEĞEN KİMDİR EVLİ Mİ?

Ayça Beğen hakkında ortaya atılmış bir çok iddia var. Evli olduğu söylenen Ayça Beğen gerçekte kimdir?

Kısmetse Olur yarışmacılarından Ayça Beğen 5 yıl önce evlenip boşandığını söylemişti.

Gerçekte ise 31 Temmuz 2015 tarihinde evlenmiş. Ayça Beğen'in sosyal medya hesabında da bir kaç ay öncesine kadar eşiyle olan boy boy aşk resimleri bulunuyor. Ayça'nın kocası Küçük Ağa dizisinde rol almış o da bir oyuncu.

EMRE UBEYLİ KİMDİR?

Peki Ayça Beğen ile aşk yaşayan Emre Ubeyli gerçekte kimdir?

Emre Ubeyli kendini fitness antrenörü olarak tanıttı. Ancak gerçekte bir manken. Serhan Çeliker ile de podyumdan yakın arkadaşlar.