BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
HABER /  MEDYA

Karadayı son bölüm Mahir Belgin'i durdurabilecek mi?

Karadayı son bölüm Belgin, Mahir ve Feride üçgeninde heyecan yine dorukta. Karadayı 91. yeni bölüm Belgin izleyenleri ağlattı.

Abone ol

Karadayı son bölüm Belgin'in geçmişi araştıran Mahir ve Feride'nin sır perdesini aralamasıyla daha da heyecanlı bir hal alır. Karadayı yeni bölümde yine  birbiri ardına pek çok soru akıllarda kalırken, Belgin'in geçmişte anne dediği kadını öldürme girişimi de diziye damga vurdu.

İŞTE KARADAYI 91. BÖLÜM ÖZETİ 

Mahir her şeyi kabadayılara anlatmak üzere olan Belgin'e sesini duyurmayı başarır. Kabadayılar artık Mahir'i istemezler. Üstelik ona cephe almışlardır. Mahir'deki dosyayı fark eden Belgin kabadayıları oyalamak için, Sarı'nın adamlarını döven kişinin Mahir olduğunu söyler.

karadayi-1.20141229093129.jpg

Bu bilgi kabadayıların beklediği kadar büyük bir haber olmasa da Belgin'e inanırlar. Belgin Mahir'e onu satmadığını söyler ve dosyayı alır. Belgin sonunda intikamını almak için ihtiyaç duyduğu adresi ele geçirmiştir. Nedime'yi öldürmek için harekete geçer. Belgin Nedime'yi öldürebilecek midir?

karadayi-2.20141229093140.jpg

Belgin'in annesini aradığına bir türlü ikna olamayan Feride ve Mahir araştırma yapmaya karar verirler.
Eski günlerdeki gibi Hakime Hanım ve Salih İpek olarak yetimhaneye giderler. Mahir ve Feride, Belgin'in yetimhanede yaşadıklarını ve asıl amacını en azından şimdilik öğrenemezler. Bu arada Mahir'in yetimhanedekilere Belgin'i detaylı bir şekilde anlatması Feride'nin dikkatinden kaçmaz. 

karadayi-3.20141229093151.jpg

Bu sırada Mahir konusunda iyice bileylenen Sarı, kabadayılardan Mahir'i temizlemek için izin alır. Ne de olsa artık Mahir onlardan değildir.

karadayi-4.20141229093203.jpg

Mahir'i öldürmesi için tetikçi tutar. Tetikçi Mahir'i bir türlü kıstıramaz ve evini taramaya karar verir. Adamlar evi sardıklarında içerde Mahir dışında bulunan kişi bu tehlikeden habersizdir. 

ÖNCEKİ HABERLER
Eskişehir hava durumu son tahmin
2015 memur zammı derecelerine göre artış
Ankara hava durumu son tahmin
İtalya Ağca'yı sınır dışı etti
İstanbul alarmı! THY'de seferler iptal!
Cumhuriyet'in kaçıncı yılı 2020 29 Ekim kaç yaşında?
Yorumlar