BIST 1.457
DOLAR 7,39
EURO 8,94
ALTIN 436,45
HABER /  ÇALIŞMA HAYATI

Kamu İhale Kurumu 20 uzman yardımcısı alacak! İlan Resmi Gazete'de yayımlandı

 Kamu İhale Kurumu (KİK), 20 kamu ihale uzman yardımcısı alımı için sınav yapacak. Sınav için başvurular 18 Ocak'ta başlıyor.

Abone ol

KİK'in Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, kurum tarafından hukuk fakültesi mezunu 5, iktisat, siyasal bilgiler, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri mezunu 5, bilgisayar, enformasyon sistemleri, bilişim sistemleri, yazılım geliştirme, elektrik-elektronik ve haberleşme mühendislikleri fakültelerinden mezun 7, inşaat mühendisliği bölümü mezunu 3 uzman yardımcısı istihdam edilecek. 

Sınav için başvurular 18 Ocak'ta başlayacak ve 29 Ocak mesai bitiminde sona erecek. Başvurular, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle kurumun internet sitesinden (www.ihale.gov.tr) elektronik olarak yapılacak, adayların şahsen veya posta yoluyla yapacağı başvurular da kabul edilecek.

Giriş sınavı yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı gerçekleştirilecek. Yazılı sınavın yapılacağı yer, adres ve tarih ile sınav saatlerine ilişkin bilgiler, adayların sınava giriş belgelerinde belirtilecek. Bu belgeler, KİK'in resmi internet sitesinden edinilebilecek. Sınavın Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı ve/veya yükseköğretim kurumları tarafından yapılması halinde, bunlar tarafından duyuru şeklinde ilanı yapılacak internet adresi üzerinden de belgeler temin edilebilecek. 

Sözlü sınava ilişkin bilgiler de kurumun ilan panosunda yer alacak ve resmi internet sitesinden duyurulacak. 

ÖNCEKİ HABERLER
Leo Duarte, Medipol Başakşehir'de!
Decathlon Kar Montu İle -10 °C Kadar Koruma
ABD'de Trump emir verdi! Yarıya indirilecek
Chelsea ile Manchester City turladı, Leeds soğuk duş aldı
Bakan Hulusi Akar'dan Libya Savunma Bakanı Nemruş ile kritik görüşme
Juventus, Sassuolo'yu rahat geçti
Sultangazi'de binanın balkonu aniden çöktü
Hatay'da genç kızın hayatı kabusa döndü! Göz kapakları ve dudağı yeniden yapıldı
İstanbul-İzmir otoyolu ücreti 367 TL'ye yükseltildi! 'Uçakla gitmek daha ucuz' eleştirileri
Rusya’dan Donald Trump’a öneri geldi: Telegram kullan
Yorumlar