BIST 1.393
DOLAR 8,18
EURO 9,74
ALTIN 457,07
MEDYA

İstanbullu Gelin 82. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 82. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 82. yeni bölümüyle 26 Nisan 2019 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 82. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 26 Nisan 2019 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Gülperi 29. bölüm 3. fragmanı
Hercai 7. bölüm 2. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 83. bölüm 2. fragmanı
Ölen adamın evinden cephane çıktı
İtalya'dan yürüyerek Çin’e ulaşmayı hedefliyor
25 Nisan Türkiye Gündemi yeni
Kedi ile farenin peynir kardeşliği kamerada
Aksaray’da uyuşturucu operasyonu: 3 tutuklama
Sevimli köpeklerin oyuncak kavgası güldürdü
Bursa Yeşil Cami Müezzini Recep Uyar okuduğu ezanla TT oldu
Yorumlar