HABER /  MEDYA

İstanbullu Gelin 57. yeni bölüm fragmanı son bölüm yıktı geçti

İstanbullu Gelin 57. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 12 Ekim Cuma günü ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin dizisinin 57. yeni bölümünde neler olacak? Yayınlanan son bölümüyle nefesleri kesen İstanbullu Gelin dizisinin 57. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Star TV'de cuma akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reyting rekorları kıran İstanbullu Gelin dizisi, son bölümüyle de büyük beğeni topladı. Herkes şimdiden İstanbullu Gelin dizisinin 57. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

İstanbullu Gelin'e damga vuran Bu Şehir şarkısı

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Faruk’un Adem yüzünden karakola alınması Fikret ve Faruk’u karşı karşıya getirirken, Süreyya ve Esma arasında da gerilime neden olur.

Dilara, Adem’i durdurmak için onunla konuşmayı kabul eder. Bu konuşma ikisini de dönülmez bir yola sokacaktır. Ülfet, hiçbir fırsatı kaçırmayarak ataklarına devam eder, sırada Süreyya vardır. Esma, Ülfet’in oyunları karşısında daha fazla sessizliğini koruyamaz. Esma ve Ülfet yüzleşmesi, Fikret’in kırılma noktası olacaktır.

İSTANBULLU GELİN 57. BÖLÜM FRAGMANI: İstanbullu Gelin 57. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İstanbullu Gelin 57. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyebilirsiniz. 

ÖNCEKİ HABERLER
Beşiktaş Konya'da as kadroyla sahada olacak
10 kilometrelik mesafeye 213 TL alan taksicinin 5 yıl hapsi istendi
Cuma namazı kılınışı videolu anlatım kaç rekat?
Erzurum'da mide bulandıran sapıklık
PKK'dan Münbiç'te kalleş hazırlık! Şehri çevrelediler
2020 Hac fiyatları Diyanet kaç para oldu konaklama türene göre fiyatlar
Yorumlar