HABER /  MEDYA

İstanbullu Gelin 53. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin 53. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 1 Haziran Cuma günü ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin dizisinin 53. yeni bölümünde neler olacak? Yayınlanan son bölümüyle nefesleri kesen İstanbullu Gelin 53. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

İstanbullu Gelin 53. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?

Star TV'de cuma akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reyting rekorları kıran İstanbullu Gelin dizisi, son bölümüyle de büyük ilgi gördü. Herkes şimdiden İstanbullu Gelin dizisinin 53. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Burcu’nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip’te büyük bir kırılmaya neden olur. Osman yaşadıklarından kendini suçlamaktadır fakat Faruk durumu kendi özelinde değerlendirince Süreyya ile çatışmaya girer. Faruk ve Süreyya’yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif’i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir. Tüm bu kaostan yararlanmak için adımlarını atan Adem en beklemediği yerden derin bir yara alır. Boranlar için ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

İSTANBULLU GELİN 53. BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar