BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30
HABER /  MEDYA

Payitaht Abdülhamid 54. bölüm fragmanı nefesler tutulacak

Payitaht Abdülhamid 54. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 1 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek olan Payitaht Abdülhamid'İn 54. yeni bölümünde neler olacak? Son bölümüyle büyük ilgi gören Payitaht Abdülhamid 54. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Abone ol

TRT1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi Payitaht Abdülhamid, yayınlanan son bölümüyle yine nefesleri kesmeyi başardı. 1876 yılında çıktığı tahtta 33 yıl kalarak, bu zorlu süreci ‘Ulu Hakan’ unvanıyla taçlandıran Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı dizinin 54. yeni bölüm fragmanı da şimdiden merak edilmeye başlandı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Abdülhamid, sezgilerinde bir kere daha haklı çıkmış ve Parvus’un yaşadığını kendi gözleriyle görmüştür. Parvus, Abdülhamid ve hanedanı yok edecek planı adım adım uygulamaya devam ederken adamları da Fehim Paşa’yı büyük bir tuzağın içine çekerler. Fehim Paşa aşık olmanın bedelini canıyla ödeyecektir.

Masonluğu deşifre olan Tevfik Paşa ise Abdülhamid’in huzuruna getirilir. Abdülhamid, onun canını tek bir şartla bağışlayacaktır. Parvus’tan sonsuza kadar kurtulmalarını sağlayacak büyük plan için yardım edecektir. Mahmud Paşa ise masonlardan intikam almanın kendince oldukça eğlenceli bir yolunu bulur.

Sarayda cülus töreni için hazırlıklar devam ederken; Bidar Sultan’ın Abdülhamid’le barışmak için yaptığı tüm girişimler başarısızlıkla sonuçlanır. Kendini suçlu hisseden Bidar Sultan, Saraydan ayrılmaya karar verir. Bu duruma sevinen Seniha Sultan’ı ise büyük bir sınav beklemektedir. Naime ile Kemalettin boşanırlarken, Hatice ile Vasfi de evliliklerini bitirirler. Hatice ve Kemalettin arasında artık hiçbir engel kalmamıştır.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 54. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
2018 Takdir alma puanı kaç oldu MEB güncel bilgi
Suudi Arabistan prensesinden ezberbozan poz!
Bavyera'da kamu kurumlarına haç zorunluluğu
Aşk ve Mavi 69. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?
Burak Özçivit fırtınası Slovenya'yı birbirine kattı!
Arka Sokaklar 484. bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi
Mayıs ayı ihracat rekoru kırıldı!
İstanbullu Gelin 52. bölüm fragmanı nefesler tutulacak
Otomobil apartman boşluğuna düştü
Bolu il içi atama sonuçları-Tayini çıkan öğretmen listesi MEB 2018
Yorumlar 1 yorum