HABER /  GÜNCEL

İstanbul'da hırsızlar 2 dakikada 90 bin liralık pantolonu çaldılar

İhlas Haber Ajansı

İSTANBUL 'un Arnavutköy ilçesinde yüzleri maskeli 8 hırsız kot pantolon imalatı yapan firmadan 2 dakika içerisinde 90 bin liralık mal çalarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anları güvenlik kameralarına yansıdı. 

Abone ol

Olay dün akşam saatlerinde Arnavutköy Merkez Mahallesi’nde kot pantolon üretimi ve ütü paketlemesi yapan bir firmanın imalathanesinde meydana geldi.

İddiaya göre iş yerine gelen yüzleri maskeli 8 kişilik grup önce iş yerlerini cam çerçeve indirdikten sonra içeriye girdi. Yüzleri maskeli şahıslar iş yerinin önüne çektikleri araçlarına paketlenmiş halde bulunan piyasa değeri 90 bin TL olan farklı renk ve modelde olan kot pantolonları doldurmaya başladı. Maskeli şahıslar bir taraftan çuvalları taşırken, bir taraftan da çevreyi kolaçan etti. 2 dakika içerisinde 90 bin TL’lik kotları çalan 8 kişilik geldikleri araçla sokak aralarından kaçarak izlerini kaybetti. 

Soygun anları kamerada 
Olay sonrası polis ekipleri iş yeri ve çevresinde hırsızları yakalamak için çalışma başlattı. Güvenlik kameralarını incelemeye alan ekipler soyguna karışan şahıslara dair kimlik tespit çalışması yapıldığı öğrenildi. Öte yandan 2 dakikada 90 bin TL’lik meydana gelen hırsızlık güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde yüzleri maskeli 8 kişinin geldiği ve dükkanın içerisinden çuvallanan kotları arabaya taşıması görülüyor. Hızlı hareket eden hırsızlar bir taraftan kotları çalarken bir taraftan da çevreyi gözetlemesi görüntülere yansıyor. 

ÖNCEKİ HABERLER
Sudan'da darbe sonrası mutabakat sağlandı
Sağlık Bakanı açıkladı! 'ALO 184' hattını günde kaç kişi arıyor
ÖSYM giriş KPSS ÖABT 2019 ne zaman ÖSYM KPSS sınav takvimi duyurdu
Rusya Türkiye'ye savaş uçağı sevkiyatı için görüşmeler olası
Devlet Bahçeli 3T gezilerinin ikinci turuna çıkıyor
Babalar günü ne zaman 2020 Türkiye'de hangi gün?
Yorumlar