BIST 11.099
DOLAR 32,93
EURO 35,80
ALTIN 2.552,73
HABER /  GÜNCEL

İstanbul hava durumu daha fenası bugün!

İSTANBUL hava durumu için meteorolojinin kritik uyarısı tuttu. Kar hayatı felç etti, asıl kar yağışı bugün. Kar, şiddetini arttırarak 1 Ocak Cuma gününe kadar devam edecek. Valilik vatandaşları uyardı.

Abone ol

İSTANBUL hava durumu için korkutan senaryo gerçek oldu meteorolojinin son tahminleri tuttu. İstanbul'da kar yağışı bugün etkisini daha da arttıracak, sıcaklık değerleri ise giderek düşecek. Peki hayatı felç eden kar yağışı İstanbul'u ne zaman terkedecek? Meteoroloji bu sorunun cevabını verdi. İstanbul'da kar yağışı 1 Ocak Cuma gününe kadar devam edecek. Haftasonu İstanbul hava durumunda kar yağışı yok

İSTANBUL HAVA DURUMU KORKUTAN TAHMİN

İSTANBUL hava durumu için meteorolojinin günler öncesinden verdiği uyarı tutty. Kar yağışı etkisini arttırdı bugün gün boyunca kar yağışı devam edecek. Sıcaklık değerleri giderek düşüyor.

İstanbul hava durumu 5 günlük rapor

İSTANBUL hava durumu meteorolojinin son tahminlerine göre kar yağışı 1 Ocak Cuma gününe kadar etkili olacaklç Sonra kar etkisini azaltacak.

KOCAELİ-İSTANBUL YOLU DURDU!

Kar yağışı yol durumu son dakika bilgilerine göre, Kocaeli-İstanbul yolu ulaşıma kapandı.

Kocaeli'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu TEM'in Dilovası Mevkii'nde araçların kayması sonucu meydana gelen kazalar nedeniyle İstanbul yönü ulaşıma kapandı.

YOL DURUMU KOCAELİ SON DURUM

Saat 08.30 sıralarında karayolunun kapanması üzerine çok sayıda kurtarma ekibi sevk edildi. Kapanan karayolunda uzun araç konvoyu oluşurken trafik ve karayolları ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. Kocaeli'nde kar kalınlığı yer yer 15 santimetreye ulaştı.

KAR YAĞIŞI YURDUN DÖRT YANINI SARDI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün günlerdir ‘batı bölgelerde kutup, doğu bölgelerde Sibirya soğuğu’ tanımlamasıyla uyarısını yaptığı etkili kar yağışı, soğuk ve fırtına, yurdun büyük bölümünü etkisi altına aldı.Sibirya yüksek basıncı etkisindeki Doğu Anadolu Bölgesi’nde, önceki gece en düşük hava sıcaklığı eksi 10 dereceyle Ağrı'da kaydedildi. Hava sıcaklıkları, sıfırın altında olmak üzere Erzincan ve Kars'ta 9, Ardahan'da 8, Erzurum'da 6, Tunceli'de 3, Iğdır'da 2 derece oldu.

31 ARALIK OKULLARIN TATİL OLDUĞU İLLER

31 Aralık yani bugün okullar tatil mi, kar tatili alan iller hangisi sorusunun cevabı ise belli oldu.İllerin tatil kararlarını perşpeşe valilikler açıkladı. Buna görre 31 aralık perşembe tatil olan iller şöyle; Samsun, Çorum, Sivas, Tokat, Kastamonu, hakkari, Tokat, Karabük, Bolu, Trabzon, Karaman, Düzce, Erzurum, Nevşehir, Yozgat, Rize, Giresun, ordu, Sakarya, İstanbul, Konya, Zonguldak, Balıkesir, Bursa ve Muş oldu.