BIST 11.065
DOLAR 33,03
EURO 35,99
ALTIN 2.581,14
HABER /  GÜNCEL

Israrcı aşığın 'beraber olalım' teklifi reddedildi! Sonrası korkunç

İSTANSUL Küçükçekmece’de, 5 ay önce eşinden boşanan 2 çocuk annesi Seher Çetintaş, kendisiyle birlikte olmak isteyen Ahmet Kalender’i reddedince kurşun yağmuruna tutularak katledildi.

Abone ol

SEHER Çetintaş... İstanbul Küçükçekmece’de bir tekstil firmasında çalışıyordu. 5 ay önce eşinden boşanmıştı ve iki de çocuğu vardı. Genç kadın eşinden boşandıktan sonra aynı işyerinde çalışan Ahmet Kalender’in “Beraber olalım” teklifini kabul etmedi.

ISRAR ETTİ HER SEFERİNDE REDDEDİLDİ... Ahmet Kalender, ısrarından vazgeçmedi. Seher Çetintaş, ardı arkası kesilmeyen talepleri her seferinde reddedince Kalender, taciz ve tehdide başladı.

ÇOCUKLARIYLA TEHDİT ETTİ... Önce Seher Çetintaş’ı darp ederek elmacık kemiğini kırdı. Genç kadını çocukları üzerinden de tehdit etti. Seher Çetintaş, çocuklarına zarar verir endişesiyle polise şikayetçi olamadı.

İŞTEN AYRILDI AMA KURTULAMADI... İşyerinden ayrıldı. Yeni başvuru yaptığı iş yerlerine de Kalender’in baskısıyla başlayamadı. Seher Çetintaş, tehditlerine devam eden Ahmet Kalender’le yüz yüze görüşerek olayı çözmeye çalıştı. 

'PEŞİMİ BIRAK' DEYİP KAFEDEN AYRILDI... Çetintaş ve ısrarcı aşık Kalender, önceki akşam Küçükçekmece’de bir kafede bir araya geldi. Çetintaş, Kalender’e, “Beni ve ailemi rahat bırak, bir daha görüşmek istemiyorum” dedi ve kafeden dışarı çıktı.

PEŞİNDEN GELİP KURŞUN YAĞDIRDI... Peşinden gelen Kalender, tabancasını çıkartarak Çetintaş’a peş peşe ateş etti. Seher Çetintaş, kanlar içinde yere yığıldı.

KAFEDEKİ POLİS YAKALADI... Olay sırasında kafede bulunan bir polis memuru silah seslerini duyunca dışarı çıktı. Kaçan Kalender’i yakaladı. Ahmet Kalender, Küçükçekmece Araştırma Büro Amirliğinde sorguya alındı. Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye çıkarılan Ahmet Kalender, tutuklanarak cezaevine gönderildi.