BIST 4.767
DOLAR 18,82
EURO 20,68
ALTIN 1.183,32
HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

iOS 12 Beta kullanıcıları çileden çıkardı!

Kullanıcıların iOS 12’nin en son güncellemesini yüklemiş olmasına rağmen ortaya çıkan bildirim mesajı can sıkmaya devam ediyor.

Abone ol

Apple, kısa bir süre önce iOS 12’nin 11’inci beta sürümünü yayınlamıştı. Bugün ise ortaya çıkan bir sorun kullanıcıların canını sıkmaya yetti. 

iOS 12 Beta sürümünü yüklemiş olan iPhone ve iPad kullanıcıları, yeni bir güncellemenin bulunmamasına rağmen yüklenebilir bir güncelleme olduğu bilgisinin yer aldığı bildirim ekranı sorunuyla boğuşuyor.

Mesajda ‘’Yeni bir iOS güncellemesi var. Lütfen iOS 12 beta’dan güncelleyin’’ mesajı yer almakta.

iOS 12 Beta can sıkmaya devam ediyor! Kullanıcıların iOS 12’nin en son güncellemesini yüklemiş olmasına rağmen bu mesajın çıkmış olması kullanıcıların canını sıkmış durumda. Apple’ın bu sorunu yeni bir güncellemeyle çözüp çözmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Şirketin önümüzdeki ay iOS 12’nin final sürümünü paylaşması bekleniyor.

iOS 12’nin son beta sürümü 27 Ağustos’ta yayınlanmıştı ve o tarihten bu yana hatalı bildirim ekranı kullanıcıların karşısına çıkmaya başladı. Diyalog ekranının sık sık çıkması kullanıcıları çileden çıkarıyor.

Bakalım Apple bu sorunu gidermek adına yakın bir tarihte yama yayınlayacak mı hep beraber bekleyip göreceğiz. 

Kaynak: Teknolojioku