BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39
HABER /  POLİTİKA

İmamoğlu, "Cumhurbaşkanlığı seçimi" sorusuna bakın nasıl yanıt verdi!

Ekrem İmamoğlu, "2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri için ne diyorsunuz?" sorusuna "Ben 2024 Mart'a kadar görev yapmak istiyorum" diye yanıt verdi.

Abone ol

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini önde tamamlayan CHP'nin Adayı Ekrem İmamoğlu, "2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri için ne diyorsunuz?" sorusuna "Ben 2024 Mart'a kadar görev yapmak istiyorum" yanıtını verdi.

BBC Türkçe'den Osman Kaytazoğlu'na konuşan Ekrem İmamoğlu "Cumhurbaşkanı Erdoğan 25 yıl önceki açıklamasında İstanbul'u kazanmak Türkiye'yi kazanamaktır, dünyayı kazanmaktır demişti. Sizin için İstanbul'u kazanmak ne ifade ediyor?" sorusunu yanıtladı.

"İstanbul'u kazanmak..."

İmamoğlu, "İstanbul'u kazanmak İstanbul'un 16 milyon insanının gönlünü kazanmaktır. Bu başka bir siyasi dil aslında, belki pek anlaşılmıyor ama sizler görüp anlayacaksınız, başka bir siyasi dil var bunun içinde ve başka bir dili dünya tanıyacak, İstanbul'da yaşattığımız o yerel dili. Ben İstanbul'un 16 milyon insanının gönlünü kazanmak istiyorum" dedi.

"2024 Mart'a kadar görev yapmak istiyorum"

"2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri için ne diyorsunuz?" sorusuna ise İmamoğlu, "Ben 2024 Mart'a kadar görev yapmak istiyorum" cevabını verdi.

ÖNCEKİ HABERLER
Seçimi kaybeden Nihat Zeybekçi'den İzmir mesajı!
Ramazan ne zaman başlıyor geri sayım 2019 BAŞLADI
Belediye başkanına silahlı keserli saldırı
TOBB Başkanı: Türkiye'nin gündemi artık ekonomi olmalı
Yusufeli'nde AK Parti'li aday 3 oy farkla kazandı
Bir Zamanlar Çukurova 76. bölüm fragmanı
Yorumlar 13 yorum