BIST 1.332
DOLAR 7,82
EURO 9,50
ALTIN 463,92
HABER /  MEDYA

İlişki Durumu Karışık son bölüm-11. bölüm fragmanları

İlişki Durumu Karışık 11. bölüm fragmanları yayınlandı. İlişki Durumu Karışık son bölüm yine şok etti. 10. bölümde Ayşegül ve Can arasında kıskançlık krizi çıktı.

Abone ol

İlişki Durumu Karışık11. bölüm fragmanları yayınlandı. İlişki Durumu Karışık son bölüm yaşananlar yine şok etti. Ayşegül'ün Murat ile yakınlaştığını gören Can kıskançlık krizine girdi ve Ayşegül'ü adım adım izlemeye karra verdi. İkili arasında yaşanan komik anlar izleyiciyi yine keyifli anlar yaşattı. İlişki Durumu Karışık 14. bölüm 1. ve 2 fragmanları internethaber'de... İlişki Durumu Karışık son bölüm izleyin...

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

“İlişki Durumu: Karışık”ın onuncu bölümünde; Ayşegül’ün Murat’a yakınlaşmasıyla çılgına dönen Can büyük bir kıskançlık krizine girer. Ayşegül için adımlar atmaya başlar. Ancak işler sandığı kadar kolay olmayacaktır! Ayşegül’ün yazdığı senaryo çok beğenilir.

screen-shot-2015-09-13-at-09.44.07.png

Murat bu senaryoyu filme alacaktır. Mutluluktan havalara uçan Ayşegül bunu kutlar; ancak Can’a geç geleceğini söylemez! Oysa Can Ayşegül’e büyük bir sürpriz hazırlığındadır! Onca çaba boşa mı gidecektir? Ayşegül ve Mediha’ya gelen reklam teklifi herkesin ayağını yerden keser. Gelin kaynana aynı reklamda oynayınca ikilinin “star egosu” kabarır.

screen-shot-2015-09-13-at-09.44.50.png

Reklam çekimi içinden çıkılması zor bir hal alır! Elif ise Can’ın kendi yanına taşınmasını sağlamak için çeşitli yollar denemektedir.

İLİŞKİ DURUMU: KARIŞIK OYUNCULARI 

Berk OKTAY(Can): 1982 Ankara Doğumlu olan yakışıklı oyuncu 33 yaşındadır. Benim Hala Umudum Var dizisinde Hakan rolüne izlemiştik. Son olarak ise Aşktan Kaçılmaz dizisinde rol almıştır.

 

Pamir PEKİN(Murat): 1978 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu 38 yaşındadır. Ekonomi bölümü mezunu olan dizi ve film oyuncusu Pamir Pekin kısa zamanda genç kızların sevgilisi olmayı başarmıştır. Son Olarak yakın zamanda final yapan Gönül İşleri dizisinde Kemal komiser rolünü canlandırmıştı.

 

Eda Ece:(Elif) Pis Yedili dizisi ile Türkiye onu tanıdı. Beni Böyle Sev dizisinde ise Zeyno karakterini canlandırmıştır.

Ede Ece 1990 İstanbul doğumludur. Daha genç yaşında rağmen 2 çok önemli dizide rol almayı başarmıştır. Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur.

 

Seren ŞİRİNCE(Ayşe Gül): Aşk Emek İster dizisinde rol almıştır. En önemli dizi deneyimini ise yaz sezonunda başlayacak İlişki Durumu: Karışık dizisinde yaşayacaktır.

.

Özlem ÖÇALMAZ(Ece): Üç Arkadaş dizisinde canlandırdığı Ceyda Rolü ile tanıdığımız güzel oyuncu bu dizinin ömrünün kısa sürmesi ile Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 dizisinde yardımcı rollerde rol almıştır.

Özlem ÖÇALMAZ en önemli dizi deneyimini ise yaz sezonunda başlayacak İlişki Durumu: Karışık dizisinde yaşayacaktır.

 

DİZİ : İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK

KANAL : SHOW TV

SAAT : 20.00


 

ÖNCEKİ HABERLER
AK Parti MKYK'da en yüksek oyu kim aldı?
CHP reklamcı Ali Taran'ı sildi! Neden mi?
'Rusya Suriye'de yeni uçak pisti inşa ediyor'
Karslı: 'Adaletin ve Hizmetin Merkeziyiz!'
İsrail askerleri Mescid-i Aksa'ya postallarıyla girdi
BlueTV ücretsiz izleme nasıl olur kod nereden alınacak?
Yorumlar 2 yorum