BIST 1.483
DOLAR 7,16
EURO 8,74
ALTIN 414,17
HABER /  GÜNCEL

İletişimsel konular önemli Yay Burcu 3-9 Haziran 2019 Hande Kazanova

Özel hayatınızın ve ikili ilişkilerinizin devrede olduğu bir hafta başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. 3-9 Haziran haftasında Yay Burcunu neler bekliyor? Astroloji uzmanı Hande Kazanova Yay burcunu sizler için yorumladı.

Abone ol

Özel hayatınızın ve ikili ilişkilerinizin devrede olduğu bir hafta başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Bu bayramı sevdiğiniz insanla beraber kutlamak önemli olacak.

Yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Ortaklaşa atılacak adımlar konusunda bu pazartesi oluşacak Yeniay ile beraber fikir ve düşüncelerinizi devreye koyabilirsiniz.

Taşınma ile ilgili konu ve olaylar bu dönemde hızlanabilir. Yapılması gereken günlük işleriniz konusunda da kolaylıkla organize olacağınız haftalardan bir tanesi olacak. Salı günü itibariyle maddi konular ön plana geçmeye başlayacak.

Çözüm üretmeye meyilli olacaksınız. Bu hafta cuma günü güzel olacak çünkü günlük hayatınızın düzeninde bir farklılık devreye girebilir. Pazar günü ev ve yuva alanlarınızda bazı hayal kırıklıkları devrede olabilir. Diğer taraftan sevdiğiniz insanla daha fazla iletişim halinde olacaksınız.

ÖNCEKİ HABERLER
Akrep Burcu seyahat etme dönemi Hande Kazanova 3-9 Haziran 2019
Ev hapsindeki iş insanını öldüren şahıs yakalandı
Bayram tatilinin ilk gününde acı bilanço
Bakan Soylu: Eylem hazırlığındaki 18 kişi yakalandı
ABD yüzde 25’lik ithalat vergisini hayata geçirdi
Fırından pide alan kadına silahlı saldırı anı kamerada
Hakkari'de yaşanan çatışmadan acı haber
Devler Ligi'nde kupanın sahibi Liverpool oldu
Cuma günü destekleyici Terazi Burcu 3-9 Haziran Hande Kazanova
LGS sonrası şaşırtan görüntü
Yorumlar