BIST 7.949
DOLAR 28,89
EURO 31,54
ALTIN 1.896,45
HABER /  MAGAZİN

İbrahim Tatlıses'ten Aykut Işıklara: Canavar olurum

Başbakan Erdoğan resimli tişört giyen Derya Tuna'ya 'amigo' diyen Aykut Işıklar, İbrahim Tatlıses'i çileden çıkarttı.

Abone ol

İbrahim Tatlıses'ten, Erdoğan resimli tişört giyen eşini kaleme alan magazin yazarı Aykut Işıklar'a "Söz konusu çocuklarımın anaları olunca canavar olurum haberin olsun" diye tepki gösterdi.

Sosyal medyadan açıklamalarda bulunan İbrahim Tatlıses, “Sayın Aykut Işıklar efendi, benim çocuklarımın analarının ismini kaleme alırken iki kere düşün! Öyle kaleme al, yoksa ne mal olduğunu ben dahil bütün camia biliyor; bir tek sana iş veren gazetenin sahipleri bilmiyordur. Gerçi onlar da biliyor da adamlar da ne yapsın! ‘Bizim Aykut bir zamanlar Tatlıses’in gazetesinde çalışmıştı. Adamın yanından ayrıldı, bak neler yazıyor, bir gün bize de yazmayacağı ne malum" demezler mi? Soytarılığın gereği yok, otur oturduğun yerde. O köşenden bana ne hakaretlerde bulundun, ağzımı bile açmadım ama söz konusu çocuklarımın anaları olunca canavar olurum haberin olsun!!!” ifadelerini kullandı.

“DERYA HANIM SENİN PATRONİÇEN DEĞİL MİYDİ?”

Işıklar’ın daha önce kendi gazetesinde çalıştığını yineleyen Tatlıses, "Sayın Aykut Efendi sen bizim gazetemizde çalışmıştın değil mi? Sen sen ol benim terbiye sınırımı aştırma LÜTFEN!!! Sayın Aykut Efendi; Derya Hanım müteahhit mi? Değil! İhalelik bir işi mi var? Hayır! Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın resmini tişörtüne yapıştırmış ne var bunda? Sen Derya Hanım’ı iyi tanırsın, Derya Hanım bir zamanlar senin patroniçen değil miydi? Maaşını bile onun talimatıyla alıyordun yalan mı? Şimdi ne değişti Aykut Bey? Yoksa o gazeteden ayrılınca ’İpek Grubu’ndan kötüsü yoktur’ demeyeceğini nereden bilelim ha Aykut Efendi! Çünkü sen hep böylesin ve böyle kalmaya mahkumsun, sen hep yediğin kaba pisleyenlerdensin Aykut... Şimdi yanımdaki bu delikanlıya bak, o da benim resmimi tişörtüne bastırmış, benden bir menfaati olabilir mi? Politikada bir sevgidir İnsan inandığı kişinin ismini ifşa edemez mi ha Aykut? Hani demokratik bir ülkeydik ne oldu? Yalan mı oldu...”

AYKUT IŞIKLAR IŞIKLAR NE DEMİŞTİ?

ACABA NEDEN AMİGO OLUVERDİ?

Kolay değil İbrahim Tatlıses gibi bir fırtınalı adamın yıllarca hayat arkadaşı olmak, bir erkek evlat vermek için çok özel bir kadın olmak gerekir. Derya Tuna’da pek çok özellik var. Son günlerde giydiği tişörtün önünde kocaman Recep Tayyip Erdoğan fotoğrafı var. Pazar günkü Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan’ı destekliyormuş. Acaba neden? Mutlaka bir nedeni vardır. Bir yerden bir beklenti…