BIST 1.110
DOLAR 7,21
EURO 8,48
ALTIN 444,32
HABER /  MAGAZİN

İbrahim Tatlıses'in son durumu Derya Tuna açıkladı

İbrahim Tatlıses 'in son durumuna ilişkin günler sonra ilk açıklama Derya Tuna'dan geldi. İbrahim Tatlıses ayağa kalktı ve yürümeye başladı.

Abone ol

İbrahim Tatlıses'in son durumu ile ilgili sevindiren haberi eski eşi Derya Tuna verdi. Yakın zamanda ameliyat olan İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, "İbrahim çok iyi. Biraz önce konuştuk. Hastanede İdo ile yürüyüş yapıyorlar" dedi.

Derya Tuna, Amerika'da riskli bir ameliyat geçiren eski hayat arkadaşı İbrahim Tatlıses 'in yürümeye başladığını açıkladı.

"YÜRÜYÜŞ YAPIYORLAR"

Derya Tuna, 'Şükürler olsun İbrahim çok iyi. Biraz önce 1 saat konuştuk. İdo, 24 saat babasının yanında. Hastanede yürüyüş yapıyorlar' dedi.

AYŞEGÜL YILDIZ DA BAŞINDAN AYRILMIYOR

Tatlıses'in normal odada tedavisine devam ediliyor. Oğlu İdo'yla beraber eski eşi Ayşegül Yıldız da sanatçının başından ayrılmıyor.

2 yaşındaki kızı Elif Ada'yla ameliyat öncesi Miami sahilinde çektirdikleri fotoğrafı paylaşan Yıldız, altına "Her şey yolunda, dualarınızla daha iyi olacak inşallah" yazarak eski eşinin sağlık durumuyla ilgili ilk kez açıklama yaptı.

aysegül-yildiz-ve-ada.jpg

İBRAHİM TATLISES'TEN GELEN TEK FOTOĞRAF
İbrahim Tatlıses 9 Mart tarihinde beyin ameliyatı olmuştu. 9 gün boyunca uyandırılamayan İbrahim Tatlıses sevenlerini hayli korkutmuştu. Ameliyattan sonra İbrahim Tatlıses 'den gelen ilk fotoğrafı ise bu olmuştu.
ibrahim-tatlises-ameliyat-sonrasi-ilk-fotoğraf.jpg

ÖNCEKİ HABERLER
Uçakta seks oyunu gözaltı getirdi!
Ahmet Altan'dan AK Parti kehenati: Yıkılacak!
Netanyahu'dan şaşırtan özür!
İsveç'te Göç Bakanı'na şok saldırı!
On Numara sonuçları açıklandı
İsmail Hacıoğlu eşi Duygu Kumarki kimdir kaç yaşında?
Yorumlar 21 yorum