BIST 11.207
DOLAR 33,09
EURO 36,27
ALTIN 2.621,53
HABER /  MAGAZİN

İbrahim Erkal öldü mü eşi Filiz Akgün'ün zor kararı

İbrahim Erkal öldü mü? Önce İbrahim Erkal'ın ailesinden ölüm haberi geldi, ardından hastane 'beyin ölümü' gerçekleşti dedi. Eşi Filiz Akgün şimdi cihazlara bağlı eşiyle ilgili kararı verecek.

Abone ol

İbrahim Erkal evinin otoparkında 12 Nisan'da geçirdiği beyin kanaması sonrasında bir aya yakın zamandır derin komadaydı. İbrahim Erkal'dan kötü haberler gelirken eşi Filiz Akgün ve çocukları yıkıldı.Zira doktorlar İbrahim Erkal'ın beyin ölümünün gerçekleştiğini haber verdi.

Hastane açıklamasına göre İbrahim Erkal'ın makinaya bağlı olarak kalbi ve organları çalıştırılıyor. Erkal'ın cihazlardan çıkarılması konusunda kararı eşi Filiz Akgün verecek.

Peki kimdir İbrahim Erkal, karısı Filiz Akgün hangi belediye başkanının yeğeni, İbrahim Erkal ile eşinin kaç çocukları var? İşte İbrahim Erkal hakkında bilinmeyenler.

İbrahim Erkal eşiyle olan evliliğini 2003 yılında yaptı. 14 yıldır Filiz Akgün ile evli olan İbrahim Erkal, politikacı yeğeni aldı. İbrahim Erkal'ın karısı Filiz Akgün, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün yeğeni. İbrahim Erkal ile karısı evliliklerinde 14. yılında üçüncü çocuklarını hayatlarına kattılar. Yakın zamanda dünyaya gelen kızlarına Elif Su ismini verdiler. İbrahim Erkal'ın kızının doğumu sonrasında çok heyecanlı olduğu ve çok mutlu olduğu söyleniyordu. Çiftin Dilara Hatice ve Levent isminde biri kız biri oğlan iki çocukları daha vardı. İbrahim Erkal beyin kanaması geçirdiğinde karısı Filiz Akgün nohusalık dönemindeydi. Kötü haber sonrasında zor günler geçiren Filiz Akgün eşinin başından günlerce hiç ayrılmadan bekledi. 49 yaşında olan İbrahim Erkal üç çocuk babasıydı. Aslen Erzurumlu (Narman) olan İbrahim Erkal, halk müziği albümü tutmayınca fantaziye kaçan kendi tarzındaki yorumu ile şöhret oldu. İbrahim Erkal için şöhrete giden yol ise garsonlukla başladı. 

İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Akgün yıkıldı! Meğer çocukları ve karısı...