BIST 114.809
DOLAR 6,86
EURO 7,76
ALTIN 396,96
HABER /  MEDYA

Hulusi Akar'ın tebrik ettiği yazar kimdi?

Hulusi Akar'ın bakan olacağını yazan Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür, listelerin açıklandıktan sonra Akar ile ilk karşılaşmasında kendisini tebrik ettiğini söyledi.

Abone ol

Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür ile Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile karşılaşmasını bugün köşesine taşıdı. Övür, Akar'ın kendisini tebrik ettiğini, "İsmimi ilk siz yazdınız. Ben de sizi tebrik ediyorum" dediğini aktardı. Övür şunları yazdı:

"Bu tercih, benim açımdan da önemliydi çünkü Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar isminin yeni yönetimde yer alacağını ilk kez kulis haberi olarak ben yazmıştım. Aynı haberde, Akar'ın yerine Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in Genelkurmay Başkanı olacağını da...

Listeler açıklandıktan sonra yeni Savunma Bakanı Akar'la kapıda karşılaştık ve ayaküstü de olsa sohbet ettik. 'Sizi kutluyor ve tebrik ediyorum...' deyince Akar da tebrikime tebrikle cevap verdi: 'İsmimi ilk siz yazdınız. Ben de sizi tebrik ediyorum. Allah utandırmasın. Görevim gereği ülkemizin bütünlüğü ve bekası için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da artan şiddet ve tempoda elimizden gelen gayreti gösterip, ülkemizin başta güvenlik, terörle mücadele olmak üzere tüm diğer konularda güvenliğini sağlayacağız.'"

ÖNCEKİ HABERLER
BİLSEM sonuçları 2018 MEB BİLSEM bireysel sınav sonucu sorgulama
Ölen oğullarını mumyalatıp eline oyun konsolu verdiler!
Polis Adnan Oktar'ın kafasına neden bastırdı? Anlamı ne?..
Diş sıkma sorunu tedavisi nasıldır?
3600 ek gösterge son durum-kimleri kapsıyor yeni haberler
Allah'ın kıyamet gününde yüzüne bakmayacağı 3 büyük günah hangisi
Yorumlar 1 yorum