BIST 115.794
DOLAR 6,86
EURO 7,75
ALTIN 398,04
HABER /  GÜNCEL

Polis Adnan Oktar'ın kafasına neden bastırdı? Anlamı ne?..

ADNAN Oktar dün gözaltına alındıktan sonra sağlık kontrolüne götürülürken polislerin kafasına bastırması dikkat çekmişti. Polisin o hareketinin anlamını uzmanlar açıkladı... Kediciklere ve Adnan Oktar dahil tüm erkeklere zührevi hastalık taraması yapıldı...

Abone ol

Dün sabah erken saatlerde başlayan 'Adnan Oktar Örgütü' operasyonu Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşerken, operasyonla ilgili çok dikkat çeken ayrıntılar vardı. En dikkat çeken ayrıntı ise polisin Adnan Hoca'yı sağlık kontrolüne götürürken ve arabaya bindirirken kafasına bastırması oldu. Literatürde bunun bir anlamı vardı. Polis kafasına bastığı Adnan Hoca'ya ne mesaj verdi?

LİSTEDEKİLERİN 106'SI KEDİCİK... Adnan Oktar ve grubuna yönelik İstanbul merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, Adnan Oktar, Oktar Babuna ve “Başkedicik” Didem Ürer’in de arasında bulunduğu 172 kişi gözaltına alındı. 63 kişi aranıyor. Hakkında gözaltı kararı verilen 235 kişiden 106'sının 'kedicik' olarak bilinen kadınlar olduğu öğrenildi.

'Kız Kardeşler' seks kölesi yapılıyor! İşte Adnan Hoca'nın örgüt şeması...

 DEVLET 'GÜÇ BENDE' DEDİ... Operasyonda en dikkat çeken detayların başında Adnan Oktar’ın araca bindirildiği sırada polis tarafından kafasına bastırılması oldu. Uzmanlar, Oktar’ın kafasına bastırılmasıyla, polisin, “gücün kimde olduğunu ilan etmesi” ve “güç devlette” mesajı verdiğini söyledi. 

KEDİCİKLERE AIDS VE ZÜHREVİ HASTALIK TARAMASI... Kamuoyunda kedicikler olarak adlandırılan Oktar’ın kadın müritlerine zührevi hastalık taraması yapıldı. Adnan Oktar dahil erkek müritlerin tamamından da zührevi hastalık taraması yapmak için kan alındı.

'Kedicikler kaçmasın' diye neler yapmış neler? İşte ilk ifade...'Kedicikler kaçmasın' diye neler yapmış neler? İşte ilk ifade...'Kedicikler kaçmasın' diye neler yapmış neler? İşte ilk ifade...'Kedicikler kaçmasın' diye neler yapmış neler? İşte ilk ifade...HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Diş sıkma sorunu tedavisi nasıldır?
3600 ek gösterge son durum-kimleri kapsıyor yeni haberler
Sağır ve dilsiz kardeşime tecavüz ediyormuş deyip...
Adnan Oktar'a İsrail'den gelen paralar! Kimlikleri tespit edildi
Asgari ücrete zam geldi mi 2018 brüt net kaç para oldu-2018
Kızılay vekaleten kurbanlık bağışı 2020 fiyatı ne kadar?
Yorumlar 25 yorum