HABER /  EĞİTİM

Helen Doron'dan eğitim girişimcilerine altın fırsat

Helen Doron Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Said Haifawi'den özel eğitim sektörü hayalini anlattı.

Helen Doron Eğitim Kurumu'ndan francahising fırsatı 

Helen Doron Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Said Haifawi, “Türkiye’de nasıl Özel Sağlık Sektörü’nü kurduysam, eğitimde de aynı devrimi gerçekleştirmek istiyorum” dedi.

Türkiye’de eğitim alanında özel sektörün payı %2,5’tan %25’e yükseliyor ve bu demek oluyor ki eğitim, şu anda yeni bir girişimde bulunmak isteyenler için en ideal alan. Uluslararası bir marka olan Helen Doron, marka değerinin yanı sıra franchiserlarına anahtar teslim bir hizmet sunuyor. Bu imkandan Yeni Eğitim Girişimcileri, Yeni Dershane Düzenlemesinden Etkilenen Dershane Kurucuları ve Yerel / Butik Anaokulu İşletmecileri faydalanabilecekler.

unnamed.20150309141413.jpg

5 Kıtada 2 Milyon’dan fazla öğrenci yetiştirmiş Helen Doron Eğitim Kurumu, Türkiye’deki ağını büyütüyor ve yeni franchise modellerini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bulunduğu her ülkede ve her şehirde itibarlı bir kurum olarak varlığını sürdüren Helen Doron, 1985 yılından bu yana kazandığı başarısını farklı bir boyuta taşıyor. Şu an Türkiye’de toplamda 43 adet şubesi bulunan kurum, yeni modellerle birlikte en kısa sürede okul sayısını 200’e çıkarmayı hedefliyor.

ÖNCEKİ HABERLER
İSKİ İstanbul'da su kesintisi hangi ilçelerde...
Saray'daki Bakanlar Kurulu'ndaki komutan
Sezaryen doğum sayısında Avrupa'daki büyük farklar
Geç randevular Meclis gündeminde!
İngiltere'nin Hakan Fidan'ından flaş Öcalan açıklaması
Engelli maaş ödemesi şubat ayında ne zaman yatacak?
Yorumlar