HABER /  MEDYA

Halk TV'de seyirciye Cumhuriyet fırçası!

Cumhuriyet gazetesinin yeni genel yayın yönetmeni Utku Çakırözer'i konuk eden Ayşenur Arslan, Halk TV izleyicilerine "neden Cumhuriyet gazetesi okumuyorsunuz" diye kızdı.

Halk TV'de seyirciye Cumhuriyet fırçası!

Cumhuriyet gazetesinin yeni genel yayın yönetmeni Utku Çakırözer, göreve başladıktan sonra ilk kez Halk TV'ye konuk oldu. Ayşenur Arslan'ın sorularını yanıtlayan Çakırözer, Cumhuriyet macerasını anlattı.

SEYİRCİYE CUMHURİYET FIRÇASI

Programın sonralarına doğru sunucu Ayşenur Arslan canlı yayında izleyicilere kızdı ve Cumhuriyet'in yazar ve muhabir kadrosu ile Türkiye'nin neden en çok okunan gazetesi olmadığını sorguladı.

"DAHA NE İSTİYORSUNUZ! ÇOK KIZIYORUM SİZE"

Ayşenur Arslan, "Sen söyleyemezsin ben söyleyeyim. Ekran başındakilere sitemim var. Utku için söylemeyeyim ama Türkiye'de hiç bir gazetede olmayan bir kadro var. Ahmet Şık muhabir bu gazetede, Çiğdem Toker muhabirlik yapıyor. Tek tek sayamam muhabirleri,… Dahası, Uğur Mumcu'nun oğlu Özgür, Güray Öz, Nilgün Cerrahoğlu, Can Dündar… Ve siz bu gazeteyi Türkiye'nin ilk 10'una sokmuyorsunuz. Daha ne istiyorsunuz. Çok kızıyorum size" dedi.

Yorumlar 15 yorum