HABER /  GÜNCEL

Hakan Şükür'ün sözleri merak uyandırdı! TV'ye çıkan kankası kim?

FETÖ firarisi, eski futbolcu Hakan Şükür'ün, New York Times gazetesine bir röportaj verdi. Şükür'ün röportajındaki ilginç bir detayı Habertürk gazetesinden Oray Eğin köşesine taşıdı. Hakan Şükür meğer televizyon programında yorum yapan bir gazeteciyle sürekli görüşüyormuş. Peki bu gazeteci kim?

FETÖ firarisi, eski futbolcu Hakan Şükür'ün, New York Times gazetesinde yaptığı söyleşide ismini vermeden bahsettiği, Türkiye'de sürekli televizyonlara çıkıp yorumculuk yapan gazeteci merak uyandırdı.

Amerikan New York Times gazetesi ABD’ye kaçan FETÖ firarisi Hakan Şükür ile yapılmış geniş bir röportajı yayınladı. ABD’ye kaçtıktan sonra ilk kez konuşan Hakan Şükür, Palo Alto/Kaliforniya’da (Silikon Vadisi), Google Genel Merkezi’nin yakınında bulunan kafesinde sorulara yanıt verdi.

ŞÜKÜR'ÜN KANKASI KİM ACABA: Bu söyleşi sırasında söylediği bazı çarpıcı sözleri Habertürk gazetesinden Oray Eğin köşesine taşıdı.

İşte yazının o bölümü: "Hakan Şükür, ABD’ye kaçtıktan sonra ilk kez New York Times’a söyleşi verdi. Pazar günü spor ekinde yayımlanan söyleşide en ilginç taraflardan biri, sık sık Türkiye’den telefonda konuştuğu bir televizyoncu olduğu iddiası. Televizyonlardaki tartışma programlarına çıkıp yorum yaptığını anladığımız ve yazıda “television personality” diye tarif edilen Şükür’ün kankası kim acaba?

İŞLER İYİ GİTMİYOR DEYİP ONDAN SONRAKİ GÜN HÜKÜMETİ ÖVMÜŞ

“Şükür yakın zamanda Türkiye’de televizyonlara çıkan bir arkadaşıyla konuşmuş ve ikisi de Türkiye’de işlerin iyi gitmediğinde fikir birliğine varmışlar” diyor yazıda. “Daha sonra arkadaşının bir Türk gazetesine verdiği söyleşide hükümeti övdüğünü görmüş.”

ARADIN NEDEN ÖYLE SÖYLEDİĞİNİ SORDUM

Belli ki hemen her gün konuşuyorlar, ki Şükür “Daha önceki gün onu aradım, ‘Neden böyle dedin?’ diye sordum” diyor.

KRİPTOLAR HALA AYIKLANMADI

Kaç zamandır söylüyorum, FETÖ meselesi daha bitmedi. Kriptolar hâlâ ayıklanmadı. Hakan Şükür gerçekten doğruyu mu söylüyor, bilmiyorum ama üzerinde durulması gerekiyor."

Nereden nereye! Hakan Şükür, çalışırken ilk kez görüntülendi

Hakan Şükür'ün ABD'deki ortağı olay bir isim çıktı!

ÖNCEKİ HABERLER
'Erdoğan AK Parti'den daha fazla oy alacak...'
Shakira'dan Türk hayranlarına müjde!
4'lü ittifaka büyük şok! YSK'ya başvuru yapıldı
İyi Parti'nin iletişim sorumlusu FETÖ'cü mü olay tweetler
Şimşek siyaseti bırakacak ekonomi ona emanet bomba kulis
EYT ile kimler erken emekli olabilir EYT emeklilik son durum
Yorumlar 14 yorum