HABER /  MAGAZİN

Hakan Altun kimdir son durumu nasıl hastalığı ne?

Hakan Altun kimdir aslen nereli kaç yaşında? Dün hastaneye kaldırılan Hakan Altun gündeme oturdu. Peki Hakan Altun'un sağlık durumu nasıl son durumu ne?

Ünlü sanatçı Hakan Altun'un hastaneye kaldırılması hayranlarını şoke etti. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada hasta olduğunu duyuran Hakan Altun'un son durumu nasıl?

Hakan Altun, resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla hastanelik olduğunu duyurdu. Hakan Altun da zatürre teşhisiyle tedavi görüyor. Hakan Altun’un konserleri ağır zatürre rahatsızlığı nedeniyle iptal edildi. İptal edilen konserlerle ilgili Altun’un resmi sosyal medya hesabı üzerinden bilgilendirilme bulunuldu.  Altun’un karın ağrısı nedeniyle salı gecesi hastaneye gittiği kalın bağırsakta iltihaba bağlı ödem nedeniyle apandisite baskı yaptığı anlaşıldı. Yapılan komple tarama sonucunda ise zatürre teşhisi konuldu. Ünlü ismin birkaç gün daha hastanede kalacak. 

HAKAN ALTUN KİMDİR?

3 Ağustos 1972 senesinde dünyaya gelen Hakan Altun aslen Siirtlidir. İstanbul'da doğan ve büyüyen Hakan Altun bir kız kardeşe sahiptir. eski Futbolcu Arap Hasan lakaplı Hasan Altun’un oğlu olan Hakan Altun İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarı mezunudur. İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptıktan sonra müzik kariyerine başlamıştır. İlk olarak 1999 yılında Hakan albümü ile piyasaya çıkan Hakan Altun Hani Bekleyecektin şarkısı ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Gerek yorumculuğu gerekse bestecilik kimliği ile sevilen Hakan Altun kariyeri boyunca toplamda 10 albüm çıkarmıştır.  2008 yılında beyninde oluşan tümör için beyin ameliyatı olmuştur. 

ÖNCEKİ HABERLER
Dolar ne kadar oldu 22 Aralık 2017 dolar-euro fiyatları
Fatih Terim nerede kalmıştık dedi bu sözün siyasi tarihine bakın
İsrail temsilcisi oylama sırasında böyle yakalandı!
Rubin'den skandal Erdoğan paylaşımı
Hac kayıtları 2018 önceki yıl kayıt yaptıranlar ne yapacak?
Levent Uysal kimdir aslen nereli Doğa Koleji yeni sahibi hayatı
Yorumlar 3 yorum