BIST 115.748
DOLAR 6,86
EURO 7,73
ALTIN 392,14
HABER /  MEDYA

Güneşin Kızları son bölüm-16. bölüm fragmanları

Güneşin Kızları son bölüm ekran başına kilitledi Haluk büyük sırrı öğrendi. Güneşin Kızları 15. bölümde Güneş'in sırları ifşa oldu peki 16. bölümde ne olacak? Güneşin Kızları 16. bölüm fragmanları internethaber'de...

Abone ol

Güneşin Kızları son bölüm dün akşam nefes kesti final sahnesi ekran başına kilitledi. Güneşin Kızları 15. bölümde Haluk ve Güneş arasındaki kriz büyüyor. Güneşin Kızları'nda gerçek babasını ilk kez gören Selin'i kararında son anda Ali vazgeçirdi. Peki 16. bölümde neler olacak? Güneşin Kızları 16. bölüm fragmanları internethaber'de olacak.

screen-shot-2015-09-29-at-8.19.25-am.png

Nazlı sonunda Zafer’i bulur. Nazlı her şeye rağmen babasını affetmeye hazırdır. Hikayeyi birde ondan dinlemek ister. Ancak Nazlı’yı büyük bir hayal kırıklığı beklemektedir. Genç kızın hırçınlığı başını büyük bir belaya sokar.

Nazlı’dan uzun sure haber alınamaz ve son aradığı kişi Savaş’tır. Savaş, Nazlı aradığında telefonu açmadığı için vicdan azabı çeker.

screen-shot-2015-09-29-at-8.19.02-am.png

Selin, Zafer’i görmesinin ardından dağılır ve yanında Ali’den başkası yoktur. Selin ve Ali birbirlerine en gizli sırlarını anlatırlar. İkisinin acısı, onları birbirine yakınlaştırır.

screen-shot-2015-09-28-at-11.12.37-am.png

Güneş, geçmişini ifşa edenin Sevilay ve İnci olduğunu öğrenir. Bu, Güneş için bardağı taşıran son damladır. Haluk, İnci ve Sevilay’ın bu işte birlikte olduğunu öğrenince İnci’yi evden kovar. Haluk’un tepkisine karşılık Ahmet ise ilk defa abisinin karşısında dik duracaktır.  

ÖNCEKİ HABERLER
Daha İnovatif Bir İşyeri İçin 10 Tavsiye
Şırnak'ta jandarma komutanlığına PKK saldırısı
Şırnak'ta iki ayrı saldırı yaralılar var
Özgecan Aslan'ın hayatı film oldu!
İnternette arama gelecekte nasıl olacak? Google anlatıyor
DGS geç başvuru ücreti kaç para ÖSYM başvuru ekranı
Yorumlar 1 yorum