HABER / MEDYA

Güllerin Savaşı 50. bölüm Cihan şoku!

Güllerin Savaşı 50. bölüm yeni sezon bu akşam başlıyor. Cihan'ın Gülfem'in yanına taşınması Gülru'yü çileden çıkarır ve işler alt üst olur. İşte Güllerin Savaşı 50. bölümde yaşanacaklar

Güllerin Savaşı 50. bölüm bu akşam kaldığı yerden devam edecek. Güllerin Savaşı yeni bölümde bu akşam Gülfem'in yanına mahalleye taşınan Cihan Gülfem'in tüm planlarını lat üst edecek. Gülrü ve Gülfem arasında yeni kriz yaşanacak.

screen-shot-2015-09-11-at-11.09.20-am.png

Cihan’ın mahalleye yerleşmesi Gülru’nun planlarını altüst eder. Büyük şok  yaşayan Gülfem tırnaklarını yeniden çıkarırken Ömer’in varlığı ortalığı iyice karıştırır. Ömer, arkasında bıraktığı enkazı yeniden Cihan’ın kollarında görmenin öfkesiyle adeta kendini kaybeder. İntikam gecesinden aylar sonra yeniden Ömer’i görmek Gülru için yıkıcı olur. Gülru’ya kavuşmak için var gücüyle mücadele eden Cihan ise mahalledeki yeni hayata uyum sağlamaya çalışır. Cihan’ın hayati tehlikesi yüzünden her an tetikte olan Gülfem onu köşke geri döndürmek için elinden geleni yaparken, Ömer’in Gülru’nun canını yakmak için Gülfem’i bile tuzağa düşürmesiyle ortalık karışır.

Yorumlar