HABER /  MAGAZİN

Gülben Ergen Ferdi Tayfur'u çıldırttı!

Gülben Ergen’in ‘Durdurun Dünyayı’ adlı single’ının büyük yankı uyandırması Ferdi Tayfur’u çileden çıkardı.

Gülben Ergen Ferdi Tayfur'u çıldırttı!

Tayfur, “Ben bu sloganı 30 yıl önce meşhur ettim” diyerek Ergen’i hırsızlıkla suçladı. Ferdi Tayfur kendisinin meşhur yaptığı bir sloganla reklam yaptığını iddia ettiği Gülben Ergen’i hırsızlıkla suçladı. Sanatçı Gülben Ergen’in ‘Durdurun Dünyayı’ adlı single’ının sosyal medyada slogan haline gelmesiyle övünmesine sert tepki gösterdi.

ARKASI SAĞLAM

Okan Işık'ın haberine göre, 30 yıl önce ‘Durdurun Dünyayı’ diyerek kendisinin müzik piyasasını inlettiğini ve bu sloganın kendisine ait olduğunu belirten Tayfur, “ ‘Durdurun dünyayı başım dönüyor’ adlı bir şarkım bir de filmim var. Hatta o filmimden Kenan İmirzalıoğlu’nun oynadığı Acı Hayat dizisi çekildi. Doyumsuz insanlar bunlar. Her şeye sahip olsalar da gözü doymaz.Gülben Ergen alt kadromda çalışmış bir insan, bütün gerçeği biliyor” açıklamasında bulundu. Ergen’i rahat olmakla suçlayan Tayfur şarkıcı hakkında şunları söyledi: “Bir şey bulamıyorlar, olanları alıyorlar. Boy boy ekranlara çıkıp arkalarını sağlam kişilere dayamış insanlar bunlar.”

HAYATLARI YALAN

Berlin Kaplanı filminde senaryosunu çaldığını iddia ettiği Ata Demirer’den sonra Gülben Ergen’in kendisine ait bir sloganı çalmasıyla ilgili olarak, “Bunlar yastığa başlarını nasıl koyuyorlar? Çok rahat uyuyorum diyorlar ya hepsi dümen, yalan” dedi.

Yorumlar