BIST 113.875
DOLAR 6,87
EURO 7,78
ALTIN 398,69
HABER /  GÜNCEL

Görüntüler tepki çekmişti! O taksici hakkında flaş gelişme

İSTANBUL Nişantaşı'nda kendisini trafiğe soktuğu iddiasıyla turist yolcusunu araçtan indirerek valizini fırlatan taksicinin meslekten men edilmesi için gerekli girişimlerde bulunulduğu öğrenildi.

Abone ol

NİŞANTAŞI’nda bir taksici kendisini trafiğe soktuğu iddiasıyla kadın turist yolcusuyla tartışmış ve yolcuyu araçtan indirerek valizini yola fırlatmıştı.

Tartışma seslerini duyan vatandaşların tepki gösterdiği taksici, ‘100 metre aşağıda inmiyor, in diyorum orada, beni buraya sokuyor. 100 metre kalmış 100 metre sanki topal’ şeklinde bağırarak tepki göstermişti. 

Taksiden inen turist kadın ise İngilizce olarak, ‘Paramı ver’ demesi üzerine sinirlenen taksici, kadın turiste küfürler savurmuştu. Turist kadının tekrar 'Para üstünü ver' demesi üzerine de , ‘35 lira verdim daha da vermem. Vermiyorum polis çağır' dedikten sonra aracına yönelen taksici ‘Sokuyor beni bu trafiğe ya, şuraya bak ya” şeklinde tepki göstermişti. 

GEREKLİ GİRİŞİMLERDE BULUNULDU: 34 TDF 74 plakalı ticari taksinin sürücüsünün meslekten men edilmesi için gerekli girişimlerde bulunulduğu öğrenildi. Aracın ise trafikten men edilerek İstanbul Taksiciler Esnaf Odasının önüne park edildiği bilgisi edinildi.

Öte yandan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyup Aksu, yaşananlarla ilgili bir basın açıklaması yapacağını duyurdu.

ÖNCEKİ HABERLER
Baykal yerine Bahçeli başkanlık koltuğuna oturabilir
DGS sınav tarihi ÖSYM 2018 iş takvimi yeni DGS tarihi bilgisi
FETÖ şüphelisi oy kullanırken yakalandı
İyi Partili başkanın kardeşi cenaze almaya giderken öldürüldü!
ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak Özel Güvenlik Sınav sonucu net açıklama tarihi
Bekçi alımı 2020 e devlet başvuru ekranı kaç kişi alınacak?
Yorumlar 2 yorum