BIST 1.110
DOLAR 7,26
EURO 8,52
ALTIN 447,60
HABER /  GÜNCEL

Gökmez'den bombalı saldırı açıklaması

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, İstanbul'da 6 polisin şehit olduğu saldırıyla ilgili konuştu. Görmez, saldırganların Allah'ın mutlak adaletinden kaçamayacaklarını söyledi.

Abone ol

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Vezneciler'de 6 polisin şehit olduğu 5 vatandaşın da hayatını kaybettiği olan bombalı saldırıyı kınadı. Görmez, "Şu iyi bilinmelidir ki terör ve vahşet yolunu seçenleri ahirette şiddetli bir azap beklemektedir. Onlar, hiçbir zaman Allah’ın mutlak adaletinden kaçamayacaklardır” dedi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Vezneciler'de 6 polisin şehit olduğu 5 vatandaşın da hayatını kaybettiği bombalı saldırıya ilişkin açıklama yaptı. Görmez, “Rahmetiyle tüm kainatı ve bütün insanlığı kuşatan mübarek bir Ramazan sabahı hiçbir değerden nasibini almamış, vicdanlarını kaybetmiş insanlık düşmanları tarafından İstanbul Vezneciler’de menfur bir terör saldırısı gerçekleştirilmiştir.

Kardeşlerimizin şehit olmasına ve yaralanmasına neden olan bu meş’ûm terör saldırısını gerçekleştirenleri şiddetle telin ediyor, yüreklerimizi dağlayan bu elim saldırıda şehit olan güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum.

Şu iyi bilinmelidir ki terör ve vahşet yolunu seçenleri ahirette şiddetli bir azap beklemektedir. Onlar, hiçbir zaman Allah’ın mutlak adaletinden kaçamayacaklardır” ifadesini kullandı.

Kim oldukları ortaya çıktı

ÖNCEKİ HABERLER
Tuvalet kokusu uçuşu iptal ettirdi
10 bin göçmen boğuldu!
Muş'ta 1 ton patlayıcı imha edildi
Almanya Türk diplomatı görüşmeye çağırdı
Öger’in mal varlığı bloke edildi
Anne Kart başvuru şartları başvuru ücreti kaç para?
Yorumlar 17 yorum