BIST 11.090
DOLAR 32,86
EURO 35,69
ALTIN 2.550,51
HABER /  MEDYA

Gökhan Doğanay kimdir son durum ne silahlı saldırı

Gökhan Doğanay kimdir aslen nereli kaç yaşında? Ünlü türkücü Gökhan Doğanay dün akşam silahlı saldırıya uğradı. Peki Gökhan Doğanay'ın son durumu ne? Gökhan Doğanay eşi ve çocukları haberimizde.

Abone ol

Ünlü türkücü Gökhan Doğanay dün silahlı saldırıya uğraması gündeme bomba gibi düştü. Aslen Tuncelili olan Gökhan Doğanay neden silahlı saldırıya uğradı son durumu ne?

Gökhan Doğanay'ın bacağında ve kalçasından 3 kurşunla yaralandığı öğrenildi. Saldırı haberini alan türkücünün yakınları hastaneye akın etti. Polis Doğanay'ın bindiği araçta 12 adet mermi izi tespit etti. Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı. 

GÖKHAN DOĞANAY KİMDİR?

1987 yılında dünyaya gelen Gökhan Doğanay İstanbul Gaziosmanpaşa doğumludur. Ailesi müzisyen olan Doğanay Tunceli'nin büyük ozanlarından olan Hüseyin Doğanay'ın torunudur. Canın Sağolsun adlı ilk albümü ile müzik piyasasındaki yerini alan sanatçı albüm öncesinde de ciddi bir kitleye sahip olmuş besteci kimliği ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Gökhan Doğanay aslen Tuncelili. Usta Ses Seyfi Doğanay'ın yeğeni, Uygar Doğanay‘ın ise kuzenidir.

Gökhan Doğanay evli ve bir çocuk babası. Sıklıkla çocuğu Poyraz ile fotoğraf paylaşan Gökhan Doğanay, instagram'ı sık kullanan isimler arasında yer alıyor. 

Ünlü türkücüye silahlı saldırı!