BIST 8.058
DOLAR 28,90
EURO 31,42
ALTIN 1.924,14
HABER /  GÜNCEL

Gerdeğe girmeden hastanelik oldu!

Kocaeli'nde hafta sonu yapılan düğünde Ayşenur Ekici ile hayatını birleştiren Mehmet Şener, arkadaşlarının gerdek dayağının dozunu kaçırması sonucu hastanelik oldu.

Abone ol

KOCAELİ'nin Gebze ilçesine bağlı Muallimköy'de hafta sonu yapılan düğünde Ayşenur Ekici ile hayatını birleştiren Mehmet Şener, arkadaşları gelenek olan gerdek dayağının dozunu kaçırınca hastanelik oldu.

SIRTINA VE BAŞINA ALDIĞI YUMRUK DARBELERİYLE FENALAŞTI

Gebze Muallimköy'deki bir salonda geçen pazar günü gündüz gerçekleşen düğün töreni ile 20 yaşındaki Ayşenur Ekici ve 24 yaşındaki Mehmet Şener yaşamlarını birleştirdi. Düğün töreninin ardından herkes dağılırken, genç gelin ve damat da evlerine gitti. Ancak burada, gelenekler gereği 10 kadar arkadaşı eve giderek, kapıya vurup damadı dışarı çağırdı. Damat Mehmet Şener, bir tepsi baklava ile kapıya çıkıp arkadaşlarına ikram etti. Ancak arkadaşları onun kolundan çekip kapının dışına aldı.

gerdek3.jpgBurada arkadaşları damadı yumruklamaya başladı. Damat sırtına, göğsüne ve başına aldığı yumruk darbeleriyle sarsıldı. Arkadaşları neşe içinde evin önünden ayrıldıktan bir süre sonra ise genç damat Mehmet Şener aldığı bu darbelerin etkisiyle fenalaştı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Haber verilmesi üzerine eve gelen yakınları tarafından hastaneye götürülerek burada yaklaşık 2 saat müşahade altında tutulan Mehmet Şener, kendine geldikten sonra taburcu edildi.gerdek-dayagi.jpg