BIST 10.992
DOLAR 32,98
EURO 35,87
ALTIN 2.519,30
HABER /  MAGAZİN

Genco Ecer kimdir kaç yaşında İren Derici'nin yeni sevgilisi

Genco Ecer kimdir, kaç yaşında ve İrem Derici'nin yeni sevgilisi Genco Ecer ne iş yapıyor soruları bugün magazin basınının gündeminde. İrem Derici'nin el ele objektiflere poz verdiği son sevgilisi Genco Ecer 32 yaşında, aslen Ankaralı ve şarkıcı. Yapım şirketi de olan Genco Ecer Irmak Ünal ile gizli aşk yaşadığı iddia ediliyordu.

Abone ol

Genco Ecer kimdir, kaç yaşında soruları İrem Derici ile aşk yaşamasının ardından merak edildi. 32 yaşında olan Genco Ecer son günlerde en çok konuşulan ve araştırılan isimlerde biri. Bir mekandan şarkıcı İrem Derici ile el ele çıkan Genco Ecer, aslen Ankaralı ve Kıbrıs Türkü. Peki İrem Derici'nin son sevgilisi Genco Ecer ne iş yapıyor, mesleği ne?

İLK KEZ EL ELE: İrem Derici ve yeni sevgilisi Genco Ecer, önceki akşam ilk kez el ele Akaretler’de bir mekândan çıkarken görüntülendi. İlişkilerinin ortak arkadaşların vesilesi ile başladığını söyleyen ünlü çift, kameralar karşısında utandı.

Genco Ecer, İrem Derici hakkında "İrem’e şarkı yapmak çok isterim. Benim şarkımı okumasını isterim. Daha önce İrem’i takip ediyordum ama ondan önce hoşlanıyordum diyemem. Konuştukça hoşlandım" dedi.

İlişkilerinin daha yeni olduğunu ifade eden İrem Derici, “Evlilik ve nişan soruları klişe, hayırlısı bakalım" şeklinde cevap verdi.

GENCO ECER KİMDİR: İrem Derici'nin yeni sevgilisi Genco Ecer'i yakından tanıyalım;

Genco Ecer (13 Aralık 1985, Ankara), Kıbrıs Türkü şarkıcıdır. Annesi Ankaralı, babası ise Kıbrıs Türkü olan Ecer Ankara'da doğdu. Doğumundan kısa bir süre sonra ailesi ile birlikte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne yerleşti. Ecer, U Dönüşü, Yalvarırım ve Vur olmak üzere 3 tane albüme sahiptir. 

2011 yılından bu yana Emre Karabacak ile evli olan, iki çocuk annesi Irmak Ünal'ın üç aydır genç popçu Genco Ecer ile gizli ilişki yaşadığı konuşuluyordu.

Kaynak Yeniçağ: Genco Ecer kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor