BIST 8.039
DOLAR 27,20
EURO 28,96
ALTIN 1.680,22
HABER /  GÜNCEL

Genç kadını infaz ettiler cesedi böyle bulundu

KAYSERİ Hülya Irmak cinayetini konuşuyor. Genç kadın tek kurşunla infaz edilip atıldı. Cesedi ancak çürümüş halde bulundu.

Abone ol

KAYSERİ’nin Özvatan İlçesi’nde vatandaşlar tarafından, başından tek kurşunla vurulup çukura atılmış bir kadın cesedi bulundu.

Jandarmanın yaptığı çalışmalarda, çürüyen cesedin 24 yaşındaki 2 çocuk annesi Hülya Irmak'a ait olduğu belirlendi.

Olay, Kayseri’nin Özvatan İlçesi Kemrelik Mahallesi Hamam mevkisinde 28 Kasım’da meydana geldi. İki vatandaş, arazide bulunan bir çukurda kadın cesedi gördü. Durum jandarmaya bildirildi.

Gelen jandarma ekibinin yaptığı incelemede, çürümeye başlamış cesedin üzerinden kimlik çıkmadı.

kayseri cinayet hülya ırmakOlay yeri inceleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılan cesetle ilgili kimlik tespit çalışması başlatan jandarma, kayıp ihbarında bulunan ailelerle iletişime geçti.

HÜLYA IRMAK'A AİLESİ DÖVMEDEN TANIDI

hülya ırmak kayseri cinayetOlayla ilgili polisten de destek alan jandarma, kayıp ihbarında bulunan aileleri teşhis için morga götürdü. Çürüyen ve tanınmaz halde olan cesedin kimliği 3 gün sonra teşhis edildi.

hülya ırmakEvli 2 çocuk annesi Hülya Irmak’a ait olduğu belirlenen cesedi, yakınları kolundaki gül dövmesinden tanıdı. Öldürülen kadının çocuklarının da babası Hasan Güntek’in yanında kaldıkları belirlendi.

TEK KURŞUNLA İNFAZ

Hülya Irmak’ın yapılan otopsisinde ise, başına bitişik atışla sıkılan tek kurşunla öldürüldüğü ortaya çıktı.

Cep telefonu da kayıp olan kadının öldürülmesiyle ilgili jandarmanın soruşturması sürüyor.