HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta'da bugün ne oldu işte çeyrek altının sahibi

Gelinim Mutfakta'da bugün Ezgi ve Güneş 15 puanla günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altınları kazanırken, Gülcan ve Naslihan ise 10 puan toplayabildi.

Kanal D'nin fenomen yemek yarışması Gelinim Mutfakta'da 52. haftanın ikinci günü tamamlandı. Bugün yani 12 Mart Salı günü izleyiciyle buluşan bölümde birbirinden maharetli dört gelin, yaptıkları yemekleri kaynanalarının beğenisine sundular. Kaynanaların yemekleri puanlamasının ardından da çeyrek altını kazanan gelin belli oldu.

Gelinim Mutfakta 12 Mart Gün Birincisi: Haftanın ikinci gününde Ezgi ve Güneş 15 puanla günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altınları kazanırken, Gülcan ve Naslihan ise 10 puan toplayabildi. Yarışmacıların toplam puanları şöyle;

  1. Güneş: 30
  2. Ezgi: 26
  3. Gülcan: 23
  4. Neslihan: 22

Gelinim Mutfakta Neslihan Kimdir? 11 Mart Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümde Gelinim Mutfakta'ya Neslihan Gökçüldahil edildi. Yarışmaya Antalya'dan katılan Neslihan, henüz 4 buçuk aylık gelin. Babası Samsunlu annesi Tokatlı olan yarışmacı, programa kendi isteğiyle katılmış. 

Gelinim Mutfakta Ayşenur Kimdir? Neslihan'ın kayınvalidesi Gülderen Hanım ise doğma büyüme Antalyalı olsa da kütüğü Burdur Bucak. Yörük kızı olan Ayşenur Hanımın bir oğlu bir de kızı var. 

Gelinim Mutfakta 51. Hafta Sonuçları: 8 Mart Cuma günü ekrana gelen 51. haftanın final bölümünde açıklanan sonuçlara göre; 52 puanla Nergis yarışmaya veda eden gelin olurken Gülcan ise haftayı birincilikle tamamlayıp 5 altın bileziği koluna takmıştı. 

Yorumlar