BIST 11.139
DOLAR 33,10
EURO 36,08
ALTIN 2.583,16
HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta'da bugün kim birinci oldu Gülcan'ın işi çok zor

Gelinim Mutfakta'da 46. haftanın finaline bir gün kala Gülcan 56 puanla 5 altın bileziğe en yakın gelin olurken, Gözde ise 44 puanla elenme riski en yüksek yarışmacı oldu.

Abone ol

Kanal D'nin fenomen yemek yarışması Gelinim Mutfakta'da 46. haftanın dördüncü günü tamamlandı. 31 Ocak Perşembe günü izleyiciyle buluşan bölümde birbirinden maharetli dört gelin, yaptıkları yemekleri kaynanalarının beğenisine sundular. Kaynanaların yemekleri puanlamasının ardından da çeyrek altını kazanan gelin belli oldu.

Gelinim mutfakta 31 Ocak Gün Birincisi: Haftanın dördüncü gününde Gülcan 17 puanla günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını kazanırken, Ezgi 15, Sina 13, Gözde ise 4 puan toplayabildi. Yarışmacıların toplam puanları şöyle;

  1. Gülcan: 56
  2. Ezgi: 49
  3. Sina: 48
  4. Gözde: 44

Gelinim Mutfakta sonuçları belli oldu işte çeyrek altını alan gelin

Gelinim Mutfakta Gözde Kimdir? 28 Ocak Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümde Gelinim Mutfakta'ya Gözde Dutçu dahil edildi. Yarışmaya İstanbul'dan katılan Gözde, aslen Diyarbakırlı. 1,5 yıllık evli olan 26 yaşındaki yarışmacının henüz çocuğu yok.

Gelinim Mutfakta Sevinç Kimdir? Gözde'nin kaynanası Sevinç Hanım ise aslen Çanakkaleli. Haftanın üç günü gelininde kalan Sevinç Hanım, Gözde'ye sonuna kadar güveniyor. 

Gelinim Mutfakta 45. Hafta Sonuçları: 25 Ocak Cuma günü ekrana gelen 45. haftanın final bölümünde açıklanan sonuçlara göre; 59 puanla Yağnur yarışmaya veda eden isim oldu. 62 puan toplayan Ezgi ve Gülcan ise kuraya gitmek yerine bilezikleri kendi aralarında paylaşmayı tercih ettiler. Böylece 3 bileziği Ezgi, 3 bileziği de Gülcan aldı.