BIST 5.192
DOLAR 18,81
EURO 20,43
ALTIN 1.167,22
HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta Ezgi kimdir Ayşenur'la fena tartıştı

Gelinim Mutfakta'nın bugünkü bölümünde Ayşenur, Ezgi'ye eşinin hediye ettiği vazoyu kırınca stüdyoda gergin anlar yaşandı. Peki Gelinim Mutfakta Ezgi kimdir nereli kaç yaşında? İşte Gelinim Mutfakta Ezgiye dair merak edilenler ve vazo krizinin detayları...

Abone ol

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'nın bugünkü bölümüne Ezgi ile Ayşenur arasındaki 'vazo krizi' damga vurdu. Ayşenur, Ezgi'ye eşinden gelen vazoyu kırınca ortalık karıştı. Yarışmada gergin anların yaşanmasına neden olan olay şöyle gelişti;

Vazoyu Bilerek mi Düşürdü? Ayşenur, Ezgi'nin mutfağını teftiş ederken Ezgi'ye eşinden gelen vazo bir anda yere düştü. Ezgi arkasını dönüp kırılan vazoyu görünce çok sinirlendi. Ayşenur, vazoyu yanlışlıkla düşürdüğünü Ezgi'ye anlatmaya çalışırken, Burcu bilerek düşürdüğünü iddia etti. Ezgi ve Ayşenur arasında gerginlik iyice yükselmeye başladı.

Bu sırada Burcu'nun olayı sıcak tutma çabasını gören Ezgi sinirlendi ve onunla tartışmaya başladı. İşte o anlar...

Gelinim Mutfakta Ezgi Yıldırım kimdir? Tunceli'de dünyaya gelen Ezgi Yıldırım, Elazığ'da yaşamaktadır. 4 yıldır evli olan Yıldırım’ın 16 aylık bir bebeği vardır. 

Gelinim Mutfakta Reyhan Yıldırım kimdir? Aslen Tuncelili olan Reyhan hanım ise Erzincan'da yaşamaktadır. Otoriter tavırlarıyla dikkat çeken Reyhan Hanım, haftanın ilk gününde sarfettiği 'Hatice gibi bir gelinim olsaydı onu hemen boşatırdım' sözüyle dikkat çekti. 

Gelinim Mutfakta Ayşenur kimdir stüdyoda vazo krizi 

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Çarşamba günün birincisi kim ortalık fena karıştı