BIST 10.471
DOLAR 32,85
EURO 35,20
ALTIN 2.451,16
HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta Ayşenur kimdir stüdyoda vazo krizi

Gelinim Mutfakta'nın bugünkü bölümünde Ayşenur, Ezgi'ye eşinden gelen vazoyu kırınca stüdyoda tansiyon yükseldi. Peki Gelinim Mutfakta Ayşenur kimdir nereli? İşte Gelinim Mutfakta Ayşenur'a dair merak edilenler ve vazo krizinin detayları...

Abone ol

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'nın bugünkü bölümüne Ezgi ile Ayşenur arasındaki 'vazo krizi' damga vurdu. Ayşenur, Ezgi'ye eşinden gelen vazoyu kırınca ortalık karıştı.  Yarışmada gergin anların yaşanmasına neden olan olay şöyle gelişti;

Vazoyu Bilerek mi Düşürdü? Ayşenur, Ezgi'nin mutfağını teftiş ederken Ezgi'ye eşinden gelen vazo bir anda yere düştü. Ezgi arkasını dönüp kırılan vazoyu görünce çok sinirlendi. Ayşenur, vazoyu yanlışlıkla düşürdüğünü Ezgi'ye anlatmaya çalışırken, Burcu bilerek düşürdüğünü iddia etti. Ezgi ve Ayşenur arasında gerginlik iyice yükselmeye başladı.

Bu sırada Burcu'nun olayı sıcak tutma çabasını gören Ezgi sinirlendi ve onunla tartışmaya başladı. İşte o anlar...

Peki 24. hafta Gelinim Mutfakta'ya dahil olan Ayşenur ile kaynanası Nermin hanım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım:

Gelinim Mutfakta Ayşenur kimdir? Ayşenur Eroğlu, Bingöl doğumlu,1 yıllık evli ve 3 aylık 1 kızı var. Yarışmacı hırslı yapısı ve elinin çabuk olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Gelinim Mutfakta Nermin hanım kimdir? Nermin Eroğlu ise Kastamonu doğumlu.

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Çarşamba günün birincisi kim ortalık fena karıştı