HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

Fortnite Nintendo Switch için duyuruldu!

Nintendo Switch, Fortnite ile oyun kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Fortnite yakında Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek.

Dünyanın en çok kullanıcı sayısına sahip olan Battle Royale oyunlarından biri olan Fortnite, Nintendo Switch'e geliyor.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında bulunan Fortnite, Nintendo'nun E3 2018 sunumunda Switch için duyuruldu. Diğer platformlara göre daha mobil bir platform olan Switch'te artık istediğiniz yerde Fortnite oynayabilirsiniz. Şu anda en büyük oyuncu topluluğuna sahip oyun olan Fortnite, böylelikle oyuncu kitlesini daha da artırmayı hedeflemekte. PUBG ile kıyasıya verdiği mücadele sonucunda farklı adımlar atan yapım, her geçen gün genişlemeye devam ediyor diyebiliriz.

Ek olarak Switch sahibi arkadaşlarınız ile yan yana gelerek Fortnite heyecanını beraber yaşayabileceksiniz. Diğer konsol platformlarına nazaran içerisinde büyük potansiyel bulunduran Nintendo Switch, oynaması ücretsiz oyunları sayesinde kütüphanesini de geliştiriyor. Aynı zamanda mobil platformda da bulunan Fortnite, bakalım ilerleyen dönemlerde ne gibi yeni içerikleri oyuncularına sunacak. Oyunun çarpraz platform desteği sunacağının da altını çizelim. (PlayStation 4 için geçerli değildir bu durum.)

Peki ya siz Nintendo Switch ile Fortnite macerasına hazır mısınız?

ÖNCEKİ HABERLER
Zahide Yetiş doğurdu mu, Zahide Yetiş doğuma kaç gün var?
Arefe günü okunacak dualar, arefe günü ibadetleri neler?
Apple'dan radikal karar! Lightning portunu kaldırıyor mu?
Ekonomi için kritik rakam açıklandı
FED kararı doların ateşini çıkardı piyasalar çok karışık
Özlem Parlu ne iş yapıyor Selin Ciğerci mesajlarını ifşa etti
Yorumlar 1 yorum