BIST 1.306
DOLAR 7,85
EURO 9,39
ALTIN 455,35
HABER /  FENERBAHÇE

Fenerbahçe'den Koronavirüs açıklaması

Fenerbahçe Kulübü yaptığı açıklamada ''Son test sonuçlarına göre tüm sporcu, idari personel ve teknik heyetlerimizin sonuçları negatiftir.'' ifadelerine yer verdi.

Abone ol

Fenerbahçe Kulübü, Kadın ve Erkek Voleybol Takımları ile Basketbol Kadın takımında sporcu, teknik ve idari ekipten olmak üzere toplamda 65 kişiye yeni tip Koronavirüs taramaları yapıldığını, sonuçların da negatif çıktığını açıkladı.

65 kişiye yeni tip Koronavirüs taramaları yapılmıştır
Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı; "Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın ve Erkek Voleybol Takımları ile Basketbol Kadın takımımızda sporcu, teknik ve idari ekipten olmak üzere toplamda 65 kişiye yeni tip Koronavirüs taramaları yapılmıştır.

''Test sonuçları negatif çıkmıştır''
İlk yapılan tetkiklerde 5 kişide Koronavirüs bulgularına rastlanılmış olması sebebiyle, detaylı taramaları gerçekleştirilmiş, sonrasında sonuçlar negatif çıkmıştır. Böylelikle, tarafımıza iletilen son test sonuçlarına göre tüm sporcu, idari personel ve teknik heyetlerimizin sonuçları negatiftir. 

Tedbir amaçlı kontrol altındalar
İlk bulguları pozitif çıkan sonrasında yapılan ikinci testlerinde negatif gelen sporcularımız ve teknik heyetimizden bir çalışanımız tedbir amaçlı tıbbı kontrol altında, ev istirahatlerindedirler. Bu süreçte kulübümüze desteklerinden ötürü sponsorumuz Liv Hospital/Medical Park hastanelerine destekleri için teşekkürlerimizi sunarız."

ÖNCEKİ HABERLER
Lucescu: Fatih Terim kazanmayı sever
TRT Çocuk'un sevilen kahramanlarından ''El Yıkama'' şarkısı
Erol Bulut'tan Fenerbahçe açıklaması
1000 TL yardım parası nasıl alınacak para nereye yatacak?
AÖF sınav tarihleri 2020 ne zaman online sınav tarihi
AÖL sınavı iptal mi oldu MEB açık lise sınavları ne zaman?
Yorumlar