BIST 1.325
DOLAR 7,83
EURO 9,45
ALTIN 456,58
HABER /  FENERBAHÇE

Feherbahçe'de sağ bek krizi Erol Bulut sistemi değiştirebilir

Fenerbahçe’nin üzerindeki kara bulutlar bir türlü dağılmıyor. Son olarak önce Ademi gribe yakalandı. Ardından dünkü son idmanda Nazım Sangare sakatlandı. 

Abone ol

Gökhan Gönül’ün yokluğunda 11’de oynaması beklenen Milli oyuncu, kafileden çıkartıldı ve İstanbul’da kaldı. Erol Bulut’un elinde şu anda ori#jinal mevkisi sağ bek olan futbolcu yok. Başarılı teknik adam, farklı bir çözüm üretmek zorunda.

Bursaspor döneminde defansın sağında oynayan Ozan Tufan buraya kaydırılabilir. Ancak bu kez orta sahadaki düzen de bozulacak. Bu olursa Mert Hakan, Ozan’ın yerinde oynayabilir. Kanatlarda ise Pelkas ve Perotti forma giyebilir.

3-4-3 denenebilir

Diğer alternatif, Lemos’un sağ bekte görev yapması. Böylece diğer bölgelerde planlanan düzen aynen devam edecek, Valencia’nın yerine sağ açıkta Mert Hakan görev yapacak. Bu tercihin zayıf yönü ise Lemos’un hücuma sınırlı bir katkı verebilmesi. Erol Bulut’un sürpriz çözümü ise 3-4-3 dizilişine dönerek sağ çizgiye Ozan’ı kaydırıp, arkasını stoperden sağa kayarak oynayacak Lemos’la desteklemesi olabilir. 

ÖNCEKİ HABERLER
Şanlıurfa Baro Başkanı Abdullah Öncel hakkında ‘taciz’ incelemesi
Bursa'da yaşandı! 'Polis' kılığında Suriyeli aileleri soyan çete yakalandı
1915 Çanakkale Köprüsü’nün ilk ‘mega blok’ tabliyesi Çanakkale'ye geldi
Fransa ve Almanya’dan sonra Hollanda da Ülkücüleri yasaklıyor!
Fenerbahçe Beko deplasmanda Real Madrid'den fark yedi
AVM'ler kaçta açılıyor ne zaman kapanıyor HES kodu zorunluluğu
Yorumlar