Fatih Portakal Kimdir?

Fatih Portakal kimdir ve aslen nerelidir eşi Armağan Portakal ile çocukları var mı? FOX kanalının sunucusu Fatih Portakal hakkında merak edilenler. Fatih Portakal aslen Aydın Nazilli'den. 2 Şubat 1967 yılında Nazilli ilçesinde doğan Fatih Portakal, ilköğrenimini Aydın'da; liseyi İzmir Atatürk Lisesi'nde okudu. İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Fatih Portakal, 1994 yılında yüksek lisans ve yabancı dil eğitimini yapmak üzere Avustralya'ya gitti. Avustralya'da bir restorant işleten Fatih Portakal 1997 yılında Türkiye'ye döndü. Armağan Toper ile evlenen Fatih Portakal 1997-2005 yıllarında Star...

Fatih Portakal kimdir ve aslen nerelidir eşi Armağan Portakal ile çocukları var mı? FOX kanalının sunucusu Fatih Portakal hakkında merak edilenler.

Fatih Portakal aslen Aydın Nazilli'den. 2 Şubat 1967 yılında Nazilli ilçesinde doğan Fatih Portakal, ilköğrenimini Aydın'da; liseyi İzmir Atatürk Lisesi'nde okudu. İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Fatih Portakal, 1994 yılında yüksek lisans ve yabancı dil eğitimini yapmak üzere Avustralya'ya gitti.

Avustralya'da bir restorant işleten Fatih Portakal 1997 yılında Türkiye'ye döndü. Armağan Toper ile evlenen Fatih Portakal 1997-2005 yıllarında Star TV'de muhabir olarak çalıştı. 2005 yılında gazeteci Mehmet Ali Birand'ın teklifi üzerine Kanal D'ye geçen Fatih Portakal, 2010 yılının Mayıs ayında FOX'a transfer oldu.

Fatih Portakal'ın eşinin ismi Armağan Portakal. 1997 yılında evlenen Fatih Portakal ve Armağan Portakal, çocuk sahibi değiller. Eşi Armağan Portakal organik tarımla ilgilenirken Fatih Portakal FOX TV'deki sunuculukten fırsat buldukça onun çiftliğine gidiyor. 

Fatih Portakal, 2010-2013 yılları arasında FOX'ta Çalar Saat programı sunuculuğu yaptı. 2013'ün Eylül ayında ana haberi sunan Nazlı Tolga evlenip Çin'e gidince onun da önü açıldı. Fox Ana Haberi sunmaya başlayan Fatih Portakal ana haber sunumuna getirdiği yeni tarzla kısa sürede zirveye çıktı.

Fatih Portakal, 27 Eylül 1997 tarihinde Armağan Toper ile evlendi. Eşi Armağan Portakal organik tarıma merak sarmadan önce Türkiye'nin önemli firmalarında pazarlama bölümlerinde üst düzey yöneticilik yapıyordu.

Fatih Portakal'ın eşi köylü oldu! Karısı Armağan meğer... Fatih Portakal'ın eşi köylü oldu! Karısı Armağan meğer... Fatih Portakal'ın eşi köylü oldu! Karısı Armağan meğer... Fatih Portakal'ın eşi köylü oldu! Karısı Armağan meğer... HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN