BIST 1.375
DOLAR 8,11
EURO 9,78
ALTIN 462,57
MEDYA

Esra Erol'da Melahat'in DNA sonuçları açıklandı! Çocuklar Ramazan'dan mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına çıkıp eşi Ramazan Bıçak’ın öz bakımını yerine getirmediği için bir an önce ondan boşanmak istediğini söyleyen Melahat Bıçak’ın 4 ve 2 yaşlarındaki iki çocuğunun da babasının resmi nikahlı eşi olmadığı ortaya çıktı. Ramazan B., bir skandalla daha yüzleşti. Canlı yayında açıklanan DNA testi sonuçları ise izleyen herkesi şoke etti.

KONYA’da yaşayan Ramazan-Melahat Bıçak çifti 6 yıllık evliliklerinde 2 çocuk dünyaya getirdi. Programa başvuran Melahat B., eşinin kendisiyle ve çocuklarla ilgilenmediğini, eve maddi yardımda bulunmadığını ve kötü koktuğunu söyleyerek milyonların gözü önünde kocası Ramazan B.’ye sitem etmişti. Olayı inceleyen ve her iki çiftle de ayrı ayrı görüşen Esra Erol’da ekibi, olayda bir gariplik olduğunu fark edip anne Melahat B.’nin izniyle 2 yaşındaki çocuğa DNA testi yapılmasına karar verdi.

DNA testi sonucuna göre; Melahat ve Ramazan B.’nin 2 yaşındaki çocuğunun biyolojik babasının Ramazan B. olmadığı tespit edildi. Melahat B.’nin programa geldiğinde eşi Ramazan B.’den boşanıp çocukları için nafaka istediğini ve onlar uğruna her türlü yasal hakları kullanacağını belirtmesi üzerine böyle bir olayın yaşanması izleyenleri hayrete düşürmüştü.

Yaşanan olayın şoku atlatılmadan Melahat B.’nin büyük kızı için yapılan DNA testi de açıklandı. DNA testi sonucuna göre, annesinin adını verdiği ve kendisinden olduğundan hiç şüphe duymadığı 4 yaşındaki büyük çocuğu da resmi nikahlı eşi Ramazan B.’den çıkmadı. İki çocuğun da kendisinden olmadığını öğrenen Ramazan B., skandal gerçeklerle yüzleşerek stüdyoyu ağlayarak terk etti.

Yaşanan olay sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Ankara Garı patlaması davasında yeni görüntüler ortaya çıktı
60 saniyede bugün (22 Kasım 2019)
Suriyeliler yıllar sonra kavuştukları topraklarda secdeye kapandı
Evlilik öncesi aynı evde yaşamaya halk ne diyor?
Şeyma Subaşı’ndan haciz iddialarına açıklama geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Külliye'ye giden CHP'li' iddiası hakkında açıklama
TEM Otoyolu'ndaki feci kazada otomobil ikiye bölündü
Jose Mourinho'dan güldüren yanıt
Kemal Kılıçdaroğlu'nun arkasındaki kız! Erdoğan'ı indiriceğiz dediği ana bakın
Sizce erken seçim olmalı mı?
Yorumlar