BIST 2.529
DOLAR 16,54
EURO 17,52
ALTIN 970,93
HABER /  MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. bölüm fragmanı

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm her hafta olduğu gibi bu hafta da nefes kesti. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 23 Mayıs Salı günü EDHO'da neler yaşanacak?

Abone ol

ATV’nin reyting canavarı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu sorulmaya başlandı? EDHO son bölüm her hafta olduğu gibi bu hafta da nefes kesti. 16 Mayıs akşamı ATV’de izleyicilerle buluşan EDHO son bölümde, Çakırbeyli ailesinin etrafındaki herkes endişe içerisine girdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlandığı zaman haberimizden izlenebilecek.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 69.BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. yeni bölüm fragmanı öncesi yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm nefes kesti. EDHO son bölüm 16 Mayıs akşamı ATV’de yayınlandı. Adeta bir fenomen halini alan dizide bu hafta, İlyas’ın Serkan’a esir düşmesi dengeleri değiştirdi. Bunlarla yetinmeyen Serkan, Hızır ve çevresindekilere zarar vermeyi kafasına koydu. Suzi ise İlyas’ın hayatına dair bir seçim yapmak zorunda kaldı. EDHO yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak fragman yayınlandığı zaman sayfamızdan izlenebilecek. Dizinin son bölümüne Twitter’dan birçok olumlu yorum geldi.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Serkan’a esir düşen İlyas, Tipi ve Şahin Ağa tanık olmaya ikna olmadıkları için çeşitli işkencelere maruz kalırlar. En acımasızı ise sevdikleri üzerinden yapılan psikolojik işkencedir. Herkes en zayıf noktasından vurulur ama yine de kimse konuşmaz. Olacaklardan habersiz ortalığı karıştıran Serkan’ın keyfi şimdilik yerindedir.

İçeride tutulanlar sevdiklerine düşman edilmeye çalışırken, dışarıda büyük bir çaba vardır. Elindekilerle yetinmeyen Serkan, operasyon hazırlığı içinde olan Hızır ve çevresindekilere de zarar vermeye çalışır.

İşkenceler esnasında çekilip gönderilen bir görüntü bardağı taşıran son damla olacaktır. Hem devleti hem sevdikleri için her türlü çabayı sarf eden Davut ise Rüstem’in hala asıl hedefidir.

Yaşanan tüm felaketlerin sebebi Rüstem, gizli tanıklığı kabul etmeyen Esra’nın evine Suzi’yi yollayarak onu ölümle yüzleştirir. İlyas’ın yaşaması için her şeye razı gelebilecek olan Suzi’nin bir seçim yapması gerekecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur.

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever. Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir.

Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir… Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir… Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır. Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı diğer tarafta eşi Meryem...

ÖNCEKİ HABERLER
Cem Küçük: Türkiye-ABD kavgası isteyenler...
Cem Küçük: Türkiye-ABD kavgası isteyenler...
Kılıçdaroğlu twitter'dan karara isyan etti
Kılıçdaroğlu twitter'dan karara isyan etti
Zonguldak'ta kaybolan lise öğrencisi İstanbul'da bulundu!
Zonguldak'ta kaybolan lise öğrencisi İstanbul'da bulundu!
Polis her yerde arıyordu! 3 keleşle yakalandılar
Polis her yerde arıyordu! 3 keleşle yakalandılar
Baraj inşaatında kaza: Ölü ve yaralılar var
Baraj inşaatında kaza: Ölü ve yaralılar var
Laf attı, boğazında sigara söndürdü, serbest kaldı
Laf attı, boğazında sigara söndürdü, serbest kaldı
İstanbul Valisi'nden kafaları karıştıran 19 Mayıs açıklaması
İstanbul Valisi'nden kafaları karıştıran 19 Mayıs açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan o sloganı istemedi
Cumhurbaşkanı Erdoğan o sloganı istemedi
Ünlü baklavacı için flaş tahliye kararı
Ünlü baklavacı için flaş tahliye kararı
Halisdemir'in nabzını kontrol eden astsubay konuştu
Halisdemir'in nabzını kontrol eden astsubay konuştu