HABER /  POLİTİKA

Erdoğan Trump ile görüştü taraflardan açıklama geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile telefonda görüştü. Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada, "İki lider gündemdeki sorunlar için iletişimde kalacaklar." denildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile telefonda görüştü. Görüşmede Suriye'deki son durum ele alındı.

Cumhurbaşkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Trump arasında bu gece telefon görüşmesi gerçekleşti. Erdoğan ve Trump görüşmede, Suriye'deki son gelişmeler hakkında fikir teatisinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasındaki telefon görüşmeye ilişkin Beyaz Saray'dan açıklama geldi. Yapılan açıklamada, "İki lider gündemdeki sorunlar için iletişimde kalacaklar." denildi.

Erdoğan ve Trump en son 30 Mart'ta telefonda görüşmüştü. Görüşmede Suriye ve Irak’taki gelişmelerin yanı sıra terörle mücadele konusunu ele alınmıştı.

Başbakan Yıldırım'dan ABD - Rusya krizine ilk tepki

Rus Büyükelçi net konuştu: Amerikalılar Suriye'yi vurmaya kalkarsa

ABD 'kıyamet günü' uçağını havalandırdı! İşte özellikleriABD 'kıyamet günü' uçağını havalandırdı! İşte özellikleriABD 'kıyamet günü' uçağını havalandırdı! İşte özellikleriABD 'kıyamet günü' uçağını havalandırdı! İşte özellikleriHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar 15 yorum