BIST 10.471
DOLAR 32,78
EURO 35,05
ALTIN 2.441,94
HABER /  MAGAZİN

Engin Akyürek Seren Serengil'den rahatsız oldu

Ünlü oyuncu Engin Akyürek kendisine hayranlığı bilinen ve kendisini sürekli takip eden Seren Serengil'den rahatsız oldu.

Abone ol

Yabancı Damat, “Fatmagül’ün Suçu Ne” ve “Kara Para Aşk” dizilerinin yıldızı Engin Akyürek, bu yıl 10’uncusu düzenlenen Uluslararası Seul Drama Ödülleri’nde ‘en iyi erkek oyuncu’ ödülünü aldı.

Bu ödüle en çok sevinenlerden biri de Akyürek’e hayranlık duyan Seren Serengil oldu.

FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Oyuncunun fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Serengil, o karenin altına “Neyse kızlar, gururumuz Engin Akyürek ödül aldı. Kendisini tebrik ediyoruz ve çok seviyoruz” yazdı ve mesajının sonuna da kalp işareti koydu.

SERENGİL AKYÜREK'İN PEŞİNDE İDDİASI

Seren Serengil’in paylaşımı, magazin kulislerini de hareketlendirdi. Konuşulanlara göre Serengil, bir süredir Engin Akyürek’le tanışmanın yollarını arıyor, onun gittiği yerlere gidiyor. Hatta tatil tercihlerini de Akyürek’e göre belirliyor.

NEREYE GİTSEM KARŞIMA ÇIKIYOR

Serengil, son olarak Akyürek’in Kaş’ta dalış yapmayı çok sevdiğini ve yaz tatilini orada geçirdiğini öğrenince soluğu beldede aldı. Ancak bu durum Akyürek’i rahatsız etti. Oyuncunun yakın çevresine Serengil için “Nereye gitsem karşıma çıkıyor” diye dert yandığı öğrenildi.